astra 1.4 turbo motor lpg uyumu

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ihsan bey selamlar,bende 2018-2019-2020 bu bantta bir astra 1,4t almayı düşünüyorum.aynı düşünceleri paylaşıyorum sizinle.bu yağlama olayı subap erimesinin önüne geçiyor mu? meşhur bir yer lovato obd 2 takıyor ve sorun çıkmadığını çok uyumlu olduğunu söylüyor.siz ne karar verdiniz ne taktırdınız?
Yağlama sistemlerden vazgeçin iyi değil manifold ve supaplar kötü şekilde yağlanıyor

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bugün aracıma lpg montajı yaptırdım. Nasıl olsa eninde sonunda takılacak diyerek 2000 km de taktırdım. İşlemi izmir karabağlar'da bulunan ÖZSOY LPG ye yaptırdım. Islem yaklaşık 6 saat sürdü. Marka olarak Lovato tercih edildi.

20200912_154822.jpg

Ustaların hepsi işini bilen titiz insanlar.

20200912_154855.jpg

Dolum ağzı depo kapağına oldu ve çokta iyi oldu.

20200912_154838.jpg

Montaj sonrası afr ayarı yapıldı. Ve performans benzinden farksız. Usta da araca yeniyken lpg yapılmasının hem ayarların sağlığı hemde amortismanın hemen başlayacak olması sebebiyle iyi olduğunu söyledi. Sagolsun isletme sahibi Recep usta ilgili birisi. Hem lpg ile teknik bilgiler vererek hemde çaydan kahveye yemeğe kadar karnımızı doyurdu.

Ne olur olmaz diye 400 tl ye 2 yıllık motor kaskosu yaptırdım. İnşallah gerek kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve omeroz

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun, önemli olan işçiliktir, kit kalitesi bir sonraki aşamada gelir. Gördüğüm kadarıyla çiçek gibi bir işçilik ortaya çıkarmışlar. Rabbim kaza bela vermesin inş.

• Beğen
Tepkiler: Ersin_35

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Bu motorlara artik gözü kapali bile montaj yapılıyor.
Taktirmaya niyetiniz varsa Istanbul'da cokca alternatif var.
Kaliteli malzeme kullanan ve iyi montaj yapan bi yerde sorun yasamazsiniz. Eski konularda tavsiyeler var.
İstanbul Candan Mühendislik tek geçerim.

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Bugün aracıma lpg montajı yaptırdım. Nasıl olsa eninde sonunda takılacak diyerek 2000 km de taktırdım. İşlemi izmir karabağlar'da bulunan ÖZSOY LPG ye yaptırdım. Islem yaklaşık 6 saat sürdü. Marka olarak Lovato tercih edildi.

Ekli dosyayı görüntüle 28146

Ustaların hepsi işini bilen titiz insanlar.

Ekli dosyayı görüntüle 28147

Dolum ağzı depo kapağına oldu ve çokta iyi oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 28148

Montaj sonrası afr ayarı yapıldı. Ve performans benzinden farksız. Usta da araca yeniyken lpg yapılmasının hem ayarların sağlığı hemde amortismanın hemen başlayacak olması sebebiyle iyi olduğunu söyledi. Sagolsun isletme sahibi Recep usta ilgili birisi. Hem lpg ile teknik bilgiler vererek hemde çaydan kahveye yemeğe kadar karnımızı doyurdu.

Ne olur olmaz diye 400 tl ye 2 yıllık motor kaskosu yaptırdım. İnşallah gerek kalmaz.
hocam hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

• Beğen
Tepkiler: Ersin_35