Astra 1.4 Turbo Test....

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.4 Turbo Test....

Valla 1 hafta olucak foruma üyeyim ama kim nederse desin ben bu araca binicem.. Sırf bu araca binmek icin meganımı sattım binicem sorun vs falan cıkarırsa satarım :).. Sansım varsa cıkarmaz  ;D

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Keşke herkes sizin gibi düşünse ;)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

֖zer link' Alıntı:
Valla 1 hafta olucak foruma üyeyim ama kim nederse desin ben bu araca binicem.. Sırf bu araca binmek icin meganımı sattım binicem sorun vs falan cıkarırsa satarım :).. Sansım varsa cıkarmaz  ;D

Sn. ֖zer,

Sorun varsa satarım demişsiniz ama bence sorunlara çözüm bulmak ve çözümü bulunca araca daha fazla bağlanmak daha zevkli oluyor ;)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya boşverin arkadaşlar. bir konuda yorum yapmak için o konu hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. bizim milletimiz çok sever böyle ahkam kesmeyi. acaba o yorumu yazan kişi kaç farklı araç sahibi olmuş? neyi neyle kıyaslamış. daha geçen gün sky.... (adını hatırlayamadım kusura bakmasın) p307 dizelle astra 1.4t kıyasladı. hepimiz o arkadaşa yanlış kıyas yaptığını söyledik. demem o ki farklı fikirler elbet olacaktır ama objektif olmayan fikirleri çok da dikkate almayın.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=֖zer link=topic=574.msg15823#msg15823 date=1300188687]
Valla 1 hafta olucak foruma üyeyim ama kim nederse desin ben bu araca binicem.. Sırf bu araca binmek icin meganımı sattım binicem sorun vs falan cıkarırsa satarım :).. Sansım varsa cıkarmaz  ;D

Sn. ֖zer,

Sorun varsa satarım demişsiniz ama bence sorunlara çözüm bulmak ve çözümü bulunca araca daha fazla bağlanmak daha zevkli oluyor ;)
[/quote]

Ufak sorunlarla kesinlikle ugrasırım bu araba bana cok yakısıklı geliyor.. O zaman söle cümlemi düzeltiyim kronik bi sorun olursa diyim :):).. Yanlıs anlasılmasın.. Ama gördügüm kadarıylada kronik sorunu olan yok

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kronik sorun istenmiyorsa üretim ömrü dolmaya yakın olan ve birkaç kez yenilenmiş bir model tercih etmek daha mantıklı olur.