Astra Benzin Yakıt Tüketiminiz Nedir.?

Zeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Astra K HB 1.4 T
2-2017
3-150 HP
4-AT6
5-Opet
6- Şehiriçi:8.2 lt şehirdışı:6.8 karma:8 litre
7-Full depo ile şehiriçi ortalama 650 km
Şehirdışı 850 lere çıkabildim. :D
Başlarda hevesle fazla gazlıyordum da benzin 7 lira olunca eco moda geçiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Entegre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Astra J HB
2- 2014
3- 1.4 Turbo 140 HP
4- Otomatik
5- BP
6- 8.7 lt/100 km

kshuseyin

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1-Astra J Sedan
2-2016
3-140 Hp
4-AT6
5-Opet-Aytemiz
6-6,1 Lt. Ş.Dışı 8.5 Lt. Ş.İçi
7-Yol Bilgisayarı 31000 Km.de ortalama yakıt değeri 7,9 Lt. (Şehir dışı daima 4 yolcu, yazın klima devamlı açık)

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Benzinli Astra yakıt tüketim değerlerinizi bu başlıkta paylaşırsanız. çok faydalı olacaktır.
1-Astranızın kasoseri (Kasa'sını):
2-Astranızın Model yılını:
3-Astranızın motor gücünü
4-Şansumanınızı
5-Nereden akaryakıt aldığınızı
6-Şehir içi - Şehir dışı ve karma tüketimlerinizi
7-Yol bilgisayarı veya Depo fulleme yoluyla elde ettiğiniz tüketim değerlerini.
Verdiğiniz tüketim değerindeki aracınızın. Yük durumunu (yolcu-Bağaj)
BU YAZDIKLARIMIZA İTİNA GÖSTEREREK YAKIT TÜKETİMLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ ÇOK FAYDALI OLACAKTIR.
Zaten sorunuzun cevabını almışsınız ben farklı bir noktaya değinmek istiyorum , araç gitmiyor deli gibi yakıyor ama ivmelenmesini hızlanmasını beğenmiyorum kesinliklikle yaktığını hakettiğini düşünmüyorum :)

Creedozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten sorunuzun cevabını almışsınız ben farklı bir noktaya değinmek istiyorum , araç gitmiyor deli gibi yakıyor ama ivmelenmesini hızlanmasını beğenmiyorum kesinliklikle yaktığını hakettiğini düşünmüyorum :)

Sanzimandan hocam sanzimandan. Bu motora bi dsg, 7 g-dct ya da imkansiz ama bi zf sanziman koy bakalim hangi abileri tokatliyor inanamazsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanzimandan hocam sanzimandan. Bu motora bi dsg, 7 g-dct ya da imkansiz ama bi zf sanziman koy bakalim hangi abileri tokatliyor inanamazsin

ayyynen öyle hocam , şanzımanı aracı resmen öldürmüş. 136'lık f20'den astra'ya döndüm çok ama çok cansız ruhsuz geliyor bana astra şuan. Twinturbo , yüksek torklu , arkadan itişli bmw'yi mumla arıyorum. Birde f20'den neredeyse fazla da yakıyor kafayı yiyorum :D

Creedozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayyynen öyle hocam , şanzımanı aracı resmen öldürmüş. 136'lık f20'den astra'ya döndüm çok ama çok cansız ruhsuz geliyor bana astra şuan. Twinturbo , yüksek torklu , arkadan itişli bmw'yi mumla arıyorum. Birde f20'den neredeyse fazla da yakıyor kafayı yiyorum :D

O bisey mi ben xdrive f30 3.20 d den geldim [emoji23] 400 tork dan 230 a [emoji23]

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
1- Astra J 1.4 Turbo Sedan
2- 2012
3- 140 Beygir
4- Otomatik
5- Opet veya Shell
6- Şehiriçi 7.9 Litre - Şehir dışı 5.6 Litre
Lpg mevcut landrenzo
Sehir icin evin rampasini saymazsam 30-32 kurus felan yakiyo. yani memlekette 109 tl ye doldurdugum depo ile 350 km yapiyorum, benim evin bi rampasi var 2.5 km kadar oyuzden hergun ise git gel yaptigim icin 109 luk lpg ile 300 310 km arasi yapiyo
Sehir disi 27 kurus yakiyo lpg fiyati 3.22. 27 kurusun altina dustugude oluyor.
Itiraz eden arkadas var ise buyursun elazigdayim. Aracin benzinde sehir ici 7.8 7.9 sehir disi 5.4 5.6 yi gormuyorsa aracin bakimlarinda turbosunda, sensorlerinde temizlik ihtiyaci var demektir. Bu araclarin hepsi ayni birnin 7.8 birinin 10 yakmasi diye bisey soz konusu olamaz

Son düzenleme:

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O bisey mi ben xdrive f30 3.20 d den geldim [emoji23] 400 tork dan 230 a [emoji23]

Bmw'ler farklı arabalar gerçekten , 3 serisini de 5 serisini babamdan kullandım hala 5.25 f10 kullanır kendisi 1 serisine sahip oldum. Abi araba da ruh var kesinlikle çok canlı arabalar nasipse 1 sene kullanıp satıcam bu arabayı daha da opel'e adım atmam şanzımanlarını düzeltene kadar :D

Creedozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bmw'ler farklı arabalar gerçekten , 3 serisini de 5 serisini babamdan kullandım hala 5.25 f10 kullanır kendisi 1 serisine sahip oldum. Abi araba da ruh var kesinlikle çok canlı arabalar nasipse 1 sene kullanıp satıcam bu arabayı daha da opel'e adım atmam şanzımanlarını düzeltene kadar :D

Ben de gelecek yaz g20 almayi dusunuyorum bunu almamin sebebi de intellilux farlara asik olmam. Ben boyle bi aydinlatma gormedim almanlar yapmis [emoji3]