Astra F Gls 97 döşeme ve boyatma

aliyaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler herkese.Arkadaslar ankarada ikamet ediyorum otomatik bordo 97 astra gls sahibiyim daha dogrusu yeni kavustum.dosemelerde yirtik vs yok ama sungerleri yillarin verdiği yorgunluktan dolayi konforunu kaybetmis.yeniside bulunmazmis dolgu yapilirmis.kumasiyla birlikte kapi dosemeleri vs tadilatiyla ne kadara dösemeleri degistirtebilirim? Birde güneş yaniklari mevcut komple yuzeysel boyatiyim diyorum ne dersiniz?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ön koltukların sırtlık kısımlarını sağdakini sol, soldakini sağ ile değiştirirsen uzun süre idare eder. Döşemelerin kumaşını kapı kartonları ile birlikte yeniletmek en az 500 TL ye mal olur, boya ise en az 1.000 TL den başlar, aracın rengi metalik ise rakam daha da büyür (iyi bir boya için metalik araçlar komple sökülmeden boyanmıyor).

aliyaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler bilgiler için koltuklarin arkadakiler iyiymis ona dokunmadik ama ön koltuklara keceyle besleme yapti döşemeci.oturak kısımlarınida sag ile solu yer degistirerek ömrünü uzattik dedi gerekli yeri doldurdu 100 TL ye magaloldu.orjinalini bozma detayli temizlet dedi usta.on göğüste gostergenin hemen ustundeki deride cizik seklinde ufak ufak yirtiklar var ne yapabilirim peki buna? Bu arada aracim bordo metalik güneş yanığı diye boyatmam satarken falan sorun cikarirmi ki resimlerini ceksemde?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler bilgiler için koltuklarin arkadakiler iyiymis ona dokunmadik ama ön koltuklara keceyle besleme yapti döşemeci.oturak kısımlarınida sag ile solu yer degistirerek ömrünü uzattik dedi gerekli yeri doldurdu 100 TL ye magaloldu.orjinalini bozma detayli temizlet dedi usta.on göğüste gostergenin hemen ustundeki deride cizik seklinde ufak ufak yirtiklar var ne yapabilirim peki buna? Bu arada aracim bordo metalik güneş yanığı diye boyatmam satarken falan sorun cikarirmi ki resimlerini ceksemde?

Ya araca o şekilde binilecek ya da araç boyatılacak, bunun başka bir yolu yok. Ben olsam o araca bineceksem resimlerini çektikten sonra komple boyatırım, alıcı adaylarını dikkate bile almam, zira alıcı adayları fiyatı düşürmek için zaten her türlü numarayı çekeceklerdir. Ben aracıma sırf fiyatını düşerim diye saçma sapan eleştiriler yapan kişilere asla araç satmam. Bu tarz art niyetli kişiler gitsin sıfır km araç alsınlar.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya araca o şekilde binilecek ya da araç boyatılacak, bunun başka bir yolu yok. Ben olsam o araca bineceksem resimlerini çektikten sonra komple boyatırım, alıcı adaylarını dikkate bile almam, zira alıcı adayları fiyatı düşürmek için zaten her türlü numarayı çekeceklerdir. Ben aracıma sırf fiyatını düşerim diye saçma sapan eleştiriler yapan kişilere asla araç satmam. Bu tarz art niyetli kişiler gitsin sıfır km araç alsınlar.

Ekolümsün ;)