Astra F Kullanıcıları Buraya

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda bizim modellerin tartışıldığını pek göremiyorum.bi konu açayım dedim.araçlarımızdan memnun muyuz?bence çok şık ve spor bi kasası var arabamın.ayrıca çok pratik ve seri.hoşuma gitmeyen özellikleri ise sert süspansiyon,kasadan ve özellikle arka minderlerden gelen sesler.acaba sedan olanlar daha mı sessiz kasislerde?değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astracılar buraya konusu vardı
arattırırsan orda f kasasını sevenler epeyce var
bi de gsi cı arkadaşlar var ki onlar f kasanın duayenleri diyebiliriz :D
onlar da sfi kullancıları olarak bi konu sürdürüyorlar ;)

bana sorarsan fanatiğiyim ;)

erci_44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al bendende o kadar bende modeline ve yakıtına göre mukemmel denilecek kadar guzel benim araç o kadar donanımlı değil ama yinede ihtiyaçlarımı karsılıyor performans ve kasa ama içinden de cok ses gelmiyor değil

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende uzun süredir bi topic açıp F garage oluşturalım dicektim evet byler bi F kasa hastası daha geldi hemen ilk tartışmayı açıyorum :D
1-)ya byler nie bizim bu arabaları fazla tutmuyolar anlamadım vallahi bu arabayı aldığımızda bu fiyata ne arabalar bu kasayı nie aldınız die tanıdıklar hiç memnun olmadılardı:D
2-)buda teknik bi soru benzin göstergesi kafasına göre hareket ediyo şu sıralr havanın soğuk olduğuna bağlıyorum ama yapmaması gerekir nerdeyse gideceğim yere varıyorum ondan sonra depoda nekadar benzin olduğunu öğreniyorum buda beni baya bi gıcık ediyo:)
3-)teknik sorularla devam ediyim peki soğuk havalarda çalıştırmadan önce hiç gaz pompalıyıp çalıştırıyonuzmu gerek varmı geçen gün babamla tartıştıkta o yüzden ben ise airbag yazısı söndükten sonra başka bişey yapmadan direk çalıştırıyorum hangisi araç için daha ii:)

Alper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende uzun süredir bi topic açıp F garage oluşturalım dicektim evet byler bi F kasa hastası daha geldi hemen ilk tartışmayı açıyorum :D
1-)ya byler nie bizim bu arabaları fazla tutmuyolar anlamadım vallahi bu arabayı aldığımızda bu fiyata ne arabalar bu kasayı nie aldınız die tanıdıklar hiç memnun olmadılardı:D
2-)buda teknik bi soru benzin göstergesi kafasına göre hareket ediyo şu sıralr havanın soğuk olduğuna bağlıyorum ama yapmaması gerekir nerdeyse gideceğim yere varıyorum ondan sonra depoda nekadar benzin olduğunu öğreniyorum buda beni baya bi gıcık ediyo:)
3-)teknik sorularla devam ediyim peki soğuk havalarda çalıştırmadan önce hiç gaz pompalıyıp çalıştırıyonuzmu gerek varmı geçen gün babamla tartıştıkta o yüzden ben ise airbag yazısı söndükten sonra başka bişey yapmadan direk çalıştırıyorum hangisi araç için daha ii:)

1) sen bakma onlara çok biliyorlarsa gidip bu sınıfta bu yaşta daha iyi bir araba alsınlar, getirsinler.
2)hava eksi onlarda iken bile böyler bir sorun görmedim opellerde, bence bir baktır.
3)gaz pompalamıyoruz, ışıklar sönünce debriyaja sonuna kadar basıp çalıştırıyoruz.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1) alper'e katılıyorum, beğenmeyen küçük kızını vermesin kardeşim canavar gibi araç işte :D
2) kontak kapalı bir süre durduktan sonra açınca aheste aheste yerine geliyor, benzinlikte 5-10dk oyalanıyorum adamlar kazıkladı mı yoksa beni die
3) 4 kıştır biniyorum arabaya 1 defa çalışmamazlık etmedi, gaz pompalamak da neymiş, onu opeli olmayanlar düşünsün :D:D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fikirleriniz için teşekkürler:D
1-)walla ben milletin dediklerini sölüyorum bana göre bu fiyata en ideal araç buda benim fikrim çünkü iki senedir beni hep şaşırtmaya devam ediyo gerçekten 13'e aldık die bide eski kasa olunca biraz garipsediydim ama işte OPEL farkı on yaşında araç ama daha sol şeridi kapatabilitorum :)
2-)Şimdi dikkatimi çekti gitceğim yerden kastım fazla uzun yer diil yürümeye başladığı anı kastetdim hep bizim şahine aklım gidiyo onda kontağı çevirdiğim gibi nerde kaldıysa oraya fırlarcasına çıkıyordu bundanda öle performans beklediğim için biraz sorun varmıki die şüpheye düştüm
3-)walla Byler onu babama diceksiniz ben ona hep diyom gereksiz ama illaki sen yine şöle iki kere pompala dio akşam yorumları okutcam kendisine hiç diilse araçlardan anladığımı anlar belki;)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda bizim modellerin tartışıldığını pek göremiyorum.bi konu açayım dedim.araçlarımızdan memnun muyuz?bence çok şık ve spor bi kasası var arabamın.ayrıca çok pratik ve seri.hoşuma gitmeyen özellikleri ise sert süspansiyon,kasadan ve özellikle arka minderlerden gelen sesler.acaba sedan olanlar daha mı sessiz kasislerde?değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Walla abi biraz öle çünkü gerçekten öle ses filan olmuyo yani hatta bazen cd çaları açmadan kullanrım arabayı dinlerim bi işte soğuk havalarda ısınasaya kadar biraz gıcırtı geliyo ama ısındıktan sonra yağlama tamamlandıktan sonra sıfır araç gibi oluyo bide son günlerde direksiyonu sağa sola çevirdikçe gıcırtı geliyo babam yağlama olmadığı için diyo ama normalmi sizce (araba yine soğukken) bide bizim aracın süspansiyonlarındamı bi sorun var yoksa başka bişeymi gayet yumuşak hatta bozuk yollarda 0403 otobüs gibi yağlanması yokmu hasta ediyo beni;)

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyondaki tıkırtı ben de de var.bu sanırım amortisörlerin başlarından kaynaklanıyor.yazın 60 ytl masraf ettim yine de o sesi kesemedim.sanırım kronik bizim arabalarda.ama astra f kasa gerçekten fişek gibi araba bence.asla vazgeçemem.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada burak kesinlikle gaz pompalanmaz bu arabalara.çünkü benzin pompası elektrik kumandalı olduğundan kontağı açtığın anda gerektiği kadar benzini depodan kendisi çeker zaten.pompalarsan boğarsın arabayı.