Astra g aracım durduktan sonra tekrar çalışmakta sorun yaşıyor.

İfo84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Astra g lpg li aracımla bir süre seyahat ettikten sonra örneğin, bakkala gitmek için istop ediyorum. Bakkaldan dönünce çalıştırıyorum araç çalışıyor fakat istop ediyor. İkinci defa marşa bastığımda araba normal bir şekilde çalışıyor ve istop etmiyor. Arabayı soğukken ilk çalıştırmamda sorun yok. Araba bir saate yakın bekledikten sonra çalıştırmamda yine sorun yok. 10-15 dk molalı tekrar çalışmada ilk marştan sonra istop edip, ikinci marşta çalışıyor. Bu sorun neden ileri gelir? Yardımcı olursanız minnettar olurum. Teşekkürler.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
lpg varmı araçta sanırım anlık boğuluyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aracınızın lpg sini 2 3 gün kullanmayın arka tank üzerinden lpgyi kapatın ve benzinde kullanın

İfo84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
benzinde kullanırsınız eğer olmazsa bir lpgciye götürün ve durumu izah edin lpg beynine ve borulara bakar değişmesi gerekenleri değişir lpg içinde

İfo84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinde kullanırsınız eğer olmazsa bir lpgciye götürün ve durumu izah edin lpg beynine ve borulara bakar değişmesi gerekenleri değişir lpg içinde
Anladım. Daha önce tanktan kapatmadan benzinde kullanmıştım aracı. Benzimdeyken yine yapmıştı. Dediğiniz bu mu acaba?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
mecburen tank üzerinden kapatmak gerekli sonrasında ilk adım ateşleme sistemine bakılır buji buji kabloları bobin ama araç bir yerden hava alıyor yada fazla yakıt yüzünden boğuluyor gibi

İfo84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mecburen tank üzerinden kapatmak gerekli sonrasında ilk adım ateşleme sistemine bakılır buji buji kabloları bobin ama araç bir yerden hava alıyor yada fazla yakıt yüzünden boğuluyor gibi
Tamam bir de öyle deneyeyim, sonucu yazarım. Teşekkürler.