astra g kumanda problemi

brk6060

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sa arkadaşlar aracım 2000 model astra g aracın kumandası ara sıra çalışmıyor kontağa takıp resetlediğimde düzeliyor bir zaman sonra tekrar gidiyor geliyor bir de kumanda uzaktan açma kapama işlemini yerine getirmiyor örneğin evimin balkonundan aracımı açıp kapatamıyorum pillerini sıfır takıp resetledim yine aynı önceki araçlarımda merkezi kilidi kendim taktırmıştım odadan bile arabayı açıp kapıyordu araca merkezi kilt taktırım orjinalliğini bozmak istemiyorum bunun için önerebileceğiniz bir tamir parça değişimi vs bir şey var mı acaba teşekkür ederim

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün bu sorunumu çözdüm sorununuz şu kumandanın içinde pil veya başka bir devre temassızlık yapıyor ufacık bir temassızlıkta yeniden kodlamanız gerekiyor ben şöyle yaptım

İçini açtım çeşmeler için sardıkları esnek bantlar var onunla içini kople sıkıca sardım arasınada bir kağıt koyarak sıkıştırdım bu sabah sorun yapmadı benim pili tutan tırnağın bir tarafı kırık sorunu yapanda oydu.

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün aynı problemi bende yaşadım,kapı kolunun üzerindeki kilit yuvasıda tutukluk yaptı kapıları manuel şekilde de açamadım işyerinde mahsur kaldım bu anahtar yüzünden. problem Onur Bey in teşhisiyle aynı, çözüm şeklinide zaten vermiş. Astra g lerin anahtarlarında bu sorun kronik. anahtarın içindeki devreye pil yuvası ince plastik ayaklarla oturtulduğu için enufak bir temassızlıkta böyle yapıyor.

brk6060

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onur bey sarmak için kullandığınız malzemenin adı acaba teflon bantmıydı beyaz musluk ve su borularının diş kısmına sarılan malzeme