Astra G Orta Konsol Bilgisayar Montaji

heroarda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sisteme park kamerası fılanda dahıl edebılebılır benım anlayamadıgım radyo olmıcak sanırım bu sekılde uygulanırsa radyo problemı nasıl cozulur bu konu hakkında yardımlarınız beklıyorum.. aracım 2006 astra h cdtı dır aracıma bu sıstemı uygulayacagım fakat yol bılgısayarı ekranını ıptal etmeden teypıbbın oldugu panelı ıpdal edıcem sadece. elimde kullanmadıgım labtop mewcut panel ıcın cerceve ve dokunmadık lcd ekranda tegmın edıcem fakat tek sorununm radyo konusu yardımlarınızı beklıorum arkadaslar sımdıden tesekur ederım

heroarda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 2006 cdti elegance full + full mod herseyı mewcut fakat bole bısı ıstıodum pıyasda multımedıa sıstemler war mygıg dıe bı sıstem war onda hersey mewcut fakat bır bılgısayar kadar değil ancak bu sıstemde radyo mevcut deıl sanırım bu sorunu cozumunde yardımcı olursanız sewınırımm. bide aracımdakı yl bılgısayarının ıptal eddırmeden teybın olduu panelı cıkartıp onun yerıne ekranı koyucam park kamerası blutooth we pc ıle senkronıze edılebılıen bır cok donamımda eklenebılır bu sısteme ama radyo radyo radyo sorunu ne olucak

elimde kullanmadııg bır lap war we dıer ekıpmanları tegmın edebılırm tek sorunum radyo onuda aydınlatırsan sewınırım paylasımın ııcn tesekur ederım ..

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bence astra g için orjinal teybinizi altaki boşluğa koyun. Hem orhinalliği bozulmaz yol bilg ekranı da çalışır. istediğiniz zaman radyonuzu dinlersiniz.
Ekranı internet Film veya MP3 için, USB web cam takıp arka kamerası için kullanabilirsiniz. Takarken USB wiriless i unutmayın çıkarıp ön camın oraya bi yere yerleştrilebilir. şehirde bi çok yerde var.

Ha teyp olmadan yapmak istiyoosan. Bu sistemi kuruyosan TV kartı da takacaksın heralde TV izlemek için.? TV karının içinde radyo tuneri de mevcut zaten oradan radyoyu da dinleyebilirsin. Ama yolda teybi dokunarak kontrol etmek daha kolay olur. ( dokunmatik ekran kullanacaksan o da sorun olmaz okadar)

Ekranı rhat kullanamak için ya dokunmatik ekran yada notebook taki mousepat i de ekrana yakın bi yere monte etmeyi düşün.

Montaj için alternatif orta konsoldaki altaki boş kapağı çıkardığında aşağya kadar bayagı bi boşluk alan var PC o boşluğa da monte edilebilir. ( pardon bu astra G için sizinki H sanırım altta boş göz yok. )

Ayrıca klavye için alternatiff...
19344d1126586232-list-steering-wheel-remotes-02-24-05_2022.jpeg

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
astraadana1yx9.jpg

forum_new.gif
LILLIPUT
1 DIN CAR PC ILE MONTAJ

vyaadw22srt.jpg

100_3136screen-1.jpg

Update on the console....

console.jpg

23-10-06_2018werwerwe.jpg

DSC03235.jpg

DSC03252.jpg

DSC00855.jpg

DSC00864.jpg

DSCN0025_800x600-1.jpg

Son düzenleme:

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabasına bilgisayar uygulamak isteyenlere anakart ve gerekli parçalar konusunda yardımcı olabilirim. 17cm x17cm veya 12cmx 12cm hatta komik ama agustos sonunda 10cm x7cm anakartlar var.ve türkiyede. ben bilgisayarı tamamladım ama henüz arabaya uygulamadım. dokunmatik vga girişli monitörü zor temin ettim.

peki toplam maliyet nedir?

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sistemi yapmak için tek adres bence MERPAZAR diye bir site var oradan herşey temin edilebilir. yardım isteyen özel mesaj atsın . ayrıca burak arkadaşım esprin komik değil bu konuda emek sarfedenlerle dalga geçme lütfen. bahsettiğim siteye bi göz at istersen

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
arkadaşlar bu sistemi yapmak için tek adres bence MERPAZAR diye bir site var oradan herşey temin edilebilir. yardım isteyen özel mesaj atsın . ayrıca burak arkadaşım esprin komik değil bu konuda emek sarfedenlerle dalga geçme lütfen. bahsettiğim siteye bi göz at istersen

Evet ste gerçekten güzelmiş bu iş için lazım olan herşey mevcut.
yurtdışında aramaya gerek yok. TEŞEKÜRLER

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güzel düşünceler ve uğraşlar ancak işçilik de biraz daha emek harcanabilir... bilgisayar montajından sonra arkaya webcam ile geri görüş sistemi hatta öne kızılötesi kamera ile gece görüş sistemi ve araç takip ünitesi ile googleEarth üzerinden bi nevi navigasyon olarak da kullanılabilir. bunun yanında aracın beynine bağlantı ile de ( mokia bi kaç foto vermiş ) araç hız devir sıcaklık vs vs tüm bilgileri ekranda görebilirsiniz..

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi siteyi incelemişsin orada birtane ana kart var picoıtx serisi tek model 10cm x 7cm çok harika, sitede en az 10 sipariş diyor ama sitede arkadaşım var ay sonunda adet bazın da alınabileceğini söyledi. çok harika bir cihaz. site güvenilir ve ciddi bir firma gerçekten. ben parçaları oradan temin ettim.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
güzel düşünceler ve uğraşlar ancak işçilik de biraz daha emek harcanabilir... bilgisayar montajından sonra arkaya webcam ile geri görüş sistemi hatta öne kızılötesi kamera ile gece görüş sistemi ve araç takip ünitesi ile googleEarth üzerinden bi nevi navigasyon olarak da kullanılabilir. bunun yanında aracın beynine bağlantı ile de ( mokia bi kaç foto vermiş ) araç hız devir sıcaklık vs vs tüm bilgileri ekranda görebilirsiniz..

Evet hatta Bilğisayara tech2 programı yüklenip ara soket ile soketine baglanabilir. ve aracın arıaları istediğiniz her an elinizin altında olabilir.