>>> ASTRA G Orta Konsol, Torpido. Teyp. Ve benzeri SÖKMEK (RESIMLI ANLATIM )

maivuslat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam cengiz abi dediğin gibi yaptım çıkardım temizledim sağ farımı plakalık iptali de yaptım caliperleri de boyadım sence camlara film çekeyim mi kaç numara ne olsun bilgi versene bana tşk mardine beklerim havalr güzel gel gezeriz

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses izolasyaonu için neler ve nasıl yapabiliriz? Bi arkadas yapmış ama anlamadım ben pek.Artık ses gelmeye başladı arabamdam yardım edin :(

yunus emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey benim aracım 2000 model opel astra cd orta konsolu sökmeye calıstım ancak bir türlü beceremedim üst taraftaki havalandırma(park lambası düğmesinin oldugu yer) ve alt taraftaki klima düğmelerinin oldugu yeri bir türlü sökemedim biraz ceksem cıkacak gibi oluyodu ancak nekadar cektiysem fayda etmedi.üstüne üstlük suan aracımın havalandırma bosluklarından sıcak hava gelmemeye basladı nekadar ayar yaparsam yapim ılık hava geliyor. soğuk sıcak ayarı yapılan düğme artık tam dönmüyor ne yapmam lazım lütfen bana yardımcı olurmusunuz

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
cengiz bey benim aracım 2000 model opel astra cd orta konsolu sökmeye calıstım ancak bir türlü beceremedim üst taraftaki havalandırma(park lambası düğmesinin oldugu yer) ve alt taraftaki klima düğmelerinin oldugu yeri bir türlü sökemedim biraz ceksem cıkacak gibi oluyodu ancak nekadar cektiysem fayda etmedi.üstüne üstlük suan aracımın havalandırma bosluklarından sıcak hava gelmemeye basladı nekadar ayar yaparsam yapim ılık hava geliyor. soğuk sıcak ayarı yapılan düğme artık tam dönmüyor ne yapmam lazım lütfen bana yardımcı olurmusunuz

o klima düğmelerini bende bir türlü çıkatamadım. o konuda cengiz bey yazarsa bende faydalanırım.
ancak sıcak soğuk konusunu anlatmaya çalışayım.
teyp boşluğundan alta doğru bakınca ortada kalan klips tarzı bir metal var, sıcak soğuk telini sabitlemeye yarıyor, o kabloyu çekiştirirken yerinden çıkartmışsınız, aynısını bende yaptım ordan biliyorum :) o klipsin altına teli güzelce yerleştirip sabitlerseniz düzelir. zaten telin dışında siyah kaplamanın üzerinde klipsin izi vardır tam nereye denk getireceğinizi ordan anlarsınız... kolay gelsin..

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com

Teypten bahsetmemişsin teybi söküp altındaki vidaları söktünmü.
onları sökmeden konsol gelmez. 2 alta tırnagı var.
scak soguk düğmesi çelik halat ile çalışıyor. oynadıisen bi yere takılmıştır.
boşanırsa döner.
halatın diğer ucu torpido ile orta konsol arasına altan bakarsan kalpeyi görürsün.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
bu arada havalandırma kapaklarını göğsü söktükten sonra çıkartabileceksiniz.
o yüzden klima düğmelerini sökmeden üstten asılmayın, kırılır orta konsol yoksa...

yunus emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm vidaları sökmüşüm sadece klima düğmelerini orta konsola sabitleyen 4 tane metal var onları geriye dogru itekleyerekmi cıkartacam

Son düzenleme:

yunus emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok saolun dediklerinizi yapacam yine bi sıkıntı cıkmaz umarım artık tekrardan tesekkurler