Astra g tavan döşeme değişimi

blackseaone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim, orjinal tavan döşeme kumaşını nerelerden bulabilirim.istanbulda oturuyorum opel astra g

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ellerine sağlık arkadaşım süper bir çalışma olmuş. Bu resimler sayesinde bende kendi aracımda sökme işine girişeceğim. Yapamazsam opel garaj da alırım solu en azından tavsiye eder Hakan bey bende giderim :)

sumela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun yapıştırıcısı derby değil insanları yanıltmanın alemi yok, derby yapıştırıcı bu kumaşı uzun vadede tutmaz, hatta kimi yapıştırıcı var ki bu kumaşı yakıyor, aman sevgili opelciler işin ehli olmadıktan sonra başına geçmek akıl karı değil, daha büyük problemler açabilirsiniz başınıza. 80 lira işçilik ve yapıştırıcı ve 20 liraya kumaşı mal ettim.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun yapıştırıcısı derby değil insanları yanıltmanın alemi yok, derby yapıştırıcı bu kumaşı uzun vadede tutmaz, hatta kimi yapıştırıcı var ki bu kumaşı yakıyor, aman sevgili opelciler işin ehli olmadıktan sonra başına geçmek akıl karı değil, daha büyük problemler açabilirsiniz başınıza. 80 lira işçilik ve yapıştırıcı ve 20 liraya kumaşı mal ettim.

peki bunun asıl yapıştırıcısı nedir? bende değiştirmek istiyorum..

mfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinize sağlık..

ugurclb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta eline sağlık güzel paylasım... kazıdıgın süngeri yenilemiyormusun görüntü acısından problem olmazmı ince bir süngerde koysak daha iyi görüntü alabilriz diye düşünüyorum aynı dert benım basımda da var bakalım bu pazar bende senın bu paylasımınla yapmaya calısacagım ....

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa konuyu hortlatacağım ve alakasız bişey soracağım ama tavan döşemesini söktüğünde tavanda sunroof yeri için kesme çizgileri varmıydı.
hani sis farsız tamponda sis farını kesme yerleri klavuz olarak görünüyor ya. tavanda da sunroof için böyle klavuz çizgiler varmı acaba ?

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa konuyu hortlatacağım ve alakasız bişey soracağım ama tavan döşemesini söktüğünde tavanda sunroof yeri için kesme çizgileri varmıydı.
hani sis farsız tamponda sis farını kesme yerleri klavuz olarak görünüyor ya. tavanda da sunroof için böyle klavuz çizgiler varmı acaba ?

Çok iyi bir soru helal olsun :)

Benimde 2 yerde küçük sarkmalar oldu, şırınga ile azıcık azıcık nokta nokta yapıştırıcı bassam oralara biraz kuruduktan sonra elimle bastırsam olur mu ki?

hmcan071

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüşmek

Mustafa bey aynı sorun bende de var. Kumaşı tedarik ettim. Tavanı sökecem ama güneşliklerin pimini nasıl çıkartacağımı çözemedim. Ayrıntılı bilgi için telefonla görüşmemiz mümkünmü çağrı atarsanız ben sizi arayabılırim. Teşekkürler. 5052924809