Astra h gaz pedalının yanındaki parça

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Buradaki arkadaşların önerisi ile astra h 1.3 cdti aldım (saolsunlar ). Yalnız şöyle bir sorunum var. Aracı alırken farketmedim. Arabanın içerisine motor sesini çok alıyor. Özellikle pedalların olduğu kısımdan. Pedalların olduğu kısıma baktığımda oradaki torpitonun parçaların olmadığını farkettim. Resimlerini ekledim. Şimdi o parçaların olmayışından dolayı bu kadar ses aldığını düşünüyorum. Bu parçaları temin etmek için internete baktım ama bulamadım. Bu parçaların Bi adı var mı ve nereden temin edebilirim.Şimdiden çok teşekkür ederim.
48828fdf18b9b9d3c8e0d12d987ae1ee.jpg
5b6377d39e96c13e5c8da404a14fbacf.jpg

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet orası kapalı olmalı.öncelikle çıkmacılara bakın en son servise gidin siparişle getirtirler.pedalların arkasında yuvarlak bir plastik parça olmalı ona da bakın doğrudan motora açılan kapak gibi bişey onun olmayışıda acayip ses alır içeri.vectrada var o kapaktan astrada da olabilir

Sony Z5 cihazımdan tapatalk ile gönderildi.

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim buralarda çıkmacı yok. İnternetten çıkma veya yenisini alacaktım ama tam adını bilmediğim için parçayı bulamadım. En mantıklısı servise gitmek ama orasıda pahalı olur gibime geliyor. Ama mecburen bakacağız. Teşekkür ederim lampard

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada belki arkadaşlara lazım olur diye yazıyorum. Bu parça fabrika çıkışından itibaren yokmuş. Yani orasının orinalliği öyleymiş.