Astra H hb cruise control

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Dipnot bilgisi olarak Bursa Neskar parça:190TL işçilik:110 TL olarak yapıyor. Yurdumun esnafından fiyat araştırması içindeyim.

Evet servisler buna 180 den 300 tl ye kadar fiyat veriyor, en güzeli parçayı internetten alıp dışarıda montaj yaptırmak. Bu şekilde max 150 ye takılıyor...:cool:

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda bir yerle anlaştım, Haftasonu istanbuldayım. İşçilik dahil 130 tl ye mal oluyor. Servise gitmek herkes ister ama 2 katından fazla para alıyorlar, bu kadar işgüzarlık olmaz ama.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda bir yerle anlaştım, Haftasonu istanbuldayım. İşçilik dahil 130 tl ye mal oluyor. Servise gitmek herkes ister ama 2 katından fazla para alıyorlar, bu kadar işgüzarlık olmaz ama.

aynen.130TL çok güzel fiyat

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar dun istanbuldaydim. Sagmalcilar tarafinda. Fiyat aldigim yer cok uzak kalmisti hisaronu tarafindaydi sanirim. O yuzden sagmagcilarda parca ve iscilik dahil 200 tl ye yaptirdim. Parca 190 tl idi ama su an %25 indirimle 150 tl parca 50 tl de iscilik aliyorlar. Mekanin adi ODAK. Hem yetkili servis hem de istegin sehirde garanti parca gatanti imkani var. Eger yaptirmak isteyen varsa bu firsati kacirmasin. Hiz kontrol olayi cok ayri bir keyif. Bursaya donuste cok keyif aldigimi soyleyebilirim :) tabi bu fiyat easytroniklerde gecerli. Manuel icin 225 filan tutuyor. Debriyaj swichi takildigi icin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar dun istanbuldaydim. Sagmalcilar tarafinda. Fiyat aldigim yer cok uzak kalmisti hisaronu tarafindaydi sanirim. O yuzden sagmagcilarda parca ve iscilik dahil 200 tl ye yaptirdim. Parca 190 tl idi ama su an %25 indirimle 150 tl parca 50 tl de iscilik aliyorlar. Mekanin adi ODAK. Hem yetkili servis hem de istegin sehirde garanti parca gatanti imkani var. Eger yaptirmak isteyen varsa bu firsati kacirmasin. Hiz kontrol olayi cok ayri bir keyif. Bursaya donuste cok keyif aldigimi soyleyebilirim :) tabi bu fiyat easytroniklerde gecerli. Manuel icin 225 filan tutuyor. Debriyaj swichi takildigi icin.

ODAK iyi bi yerdir içiniz rahat olsun

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yahu swich 5-10tl 25 tl fazla ya. Valla gittigidiyorda switch li 130 TL ye buldum usta 20 TL ye takarım dedi.Param olunca alıcam inş

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende çok sizin gibi düşündüm ama hız kontrol olayı çok farklı bir olay, yetkili servislerde yaptırmanızı öneririz diyen çok kişi oldu. O yüzden yetkili serviste olması daha güvenli diye düşünüyorum. Frenleme sisteminde filan devreden çıkmamasını düşünemiyorum. Sizin dediğiniz fiyatta 150TL ye geliyor. 200 TL ye servise yaptırmanızı öneririm.

admshn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş bende allah nasip ederse erzurum erdemir opel de cc taktıracam. Bana da fiyat olarak 300 tl dediler. Bu arada aracım 2013 model astra h.