Astra h Kol dayama kolçağı

Filious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar
benim astra 2012 h bir aracım var. 2012 modellerinde kolçak koymamışlar ne yazık ki, sağ kolum da uzun yolda vs. yoruluyor ya vitese koyuyorum ya da öyle boş bırakıyorum rahatsız etmeye başladı artık, ayrıca biliyorsunuz Astra'larda eşya koyacak yer sıkıntısı da var. Kolçak almayı düşünüyorum baktım araştırdım biraz montaj yapmak falan gerekiyormuş alınan ürüne sanırsam. Onun yerine servisine gidip orjinal bir kolçak alıp montajını da orda mı yaptırsam? bu arada daha önce yaptıran varsa Fiyat olarak bilgilendirebilirse sevinirim.
yoksa kolçağı alıp montajını da kendim mi yapsam, yapan da varsa montajıyla beraber bana bir anlatabilirse iyi olur.

Teşekkürler şimdiden

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 model c segmenti arac ve kol dayama yok :) sahinde yastik koyanlara rastladim sizde oyle yapin . hani evde eski uzun yastiklar varsa onu dovdurup tam ortaya gore bi yastik yaptirabilirsiniz , arda kalan pamuktanda evinize bir adrt yastik cikar sanirim , gule gule kullanin sahininizi , pardon opelinizi:)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

essential.5454

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim sen dalgaya gelme boşver bende opel kullanıyorum aracına reva görmemişler kolçağı anlaşılan internette ara geçme kolçaklar var orta konsolun arka diz mesafesindeki çukura geçiyor eğer orjinalciyim dersen astra h larda kol dayama koltuğa sabit olduğu içimin çıkması kardeşlere gidip beğendiğin temiz bir şoför koltuğuyla koltuğunu değiştir başka çaren görünmüyo

Sent from my iPhone using Tapatalk