Astra h lip

aliarslan199

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar 3 saattir dolaşıyorum ordan oraya bakmadığım site kalmadı ama bir türlü bulamadım yahu lip yazdım demirli lip yazdım destekli lip yazdım yok :mad: :D ismini cismini öğrenemedim bir türlü yardımcı olursanız sevinirim :confused:

Ekli dosyalar

• lip.jpg
    lip.jpg
    19.7 KB · Görüntüleme: 45

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lip ve tutan demirler ayri satiliyor onu soruyorsaniz.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

aliarslan199

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu demir çok hoş bir görüntü katmış demiri soruyordum sağol vallah bu demirin adı ne ki nasıl monte ediliyor lipe ?

aliarslan199

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2gXzod.jpg

evet istediğim tam olarak bu bunu nereden temin edebiliriz dostlar abiler kardeşler

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar 3 saattir dolaşıyorum ordan oraya bakmadığım site kalmadı ama bir türlü bulamadım yahu lip yazdım demirli lip yazdım destekli lip yazdım yok :mad: :d ismini cismini öğrenemedim bir türlü yardımcı olursanız sevinirim :confused:

lip icin yardimci olayim hemen :D ayni lip bende var ama demirleri yok :D sadece lip :D ayrica lip plastikten ufak bi dokusta kirili veriyor bilginize.. Bende plastik yapistirici var 1 kere dokundurdum aninda olay yerinde mudahaleyle hayata geri dondurdum ,,orginalinden iyi oldu :D istanbulda iseniz lip icin bir yer tarif edebilirim .. Ben oradan aldim .. Fiyatida gayet ucuz. INTERNETTENDE SATIN ALABILIRSINIZ KARGO YAPIYORLAR.

Son düzenleme:

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2gxzod.jpg

evet istediğim tam olarak bu bunu nereden temin edebiliriz dostlar abiler kardeşler

ilk resimdeki lipten istiyorsaniz yardimci olurum ama 2. Resimdeki lipten bahsediyor iseniz bulunca banada adresini verin :D

Son düzenleme:

aliarslan199

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte bana o delirli karlıktan lağzım o plastiğin ucundaki ez lip onda bilgim var :D