Astra için telefon tutucu

anahtar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar,
cd400'de bildiğiniz gibi navigasyon yok .telefonumun navigasyonunu kullanmak istiyorum. Araç için en şık ve güzel gözükecek (cama yapıştırılması olmayan) telefon tutucu hangisi? Siz hangisini kullanıyorsunuz?

cemreozzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra için telefon tutucu

Ben bizde bunu kullanan hic gormedim onun yerine navisiz duramayip navi taktiran gordum (@AEE) birde modem koyup internete girenini gordum (@togi) :)))))))

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

ZL2211 link' Alıntı:
Ben bizde bunu kullanan hic gormedim onun yerine navisiz duramayip navi taktiran gordum (@AEE) birde modem koyup internete girenini gordum (@togi) :)))))))

Genclik cok hizli teknolojiye ayak uydurmak zor .

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunlar için birçok alternatif var, telefon markaası üzerinden de arama yaptırabilirsiniz
ben hiç kullanmadığım için hangisi daha iyidir net bir yorum yapamayacağım açıkçası ama
genelde cama yapıştırmalılar kullanıyor alternatif olarak havalandırma ızgarasına takılabiliyor

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?q=fh_location%3d%2f%2fcatalog01%2ftr_TR%2f%24s%3dtelefon\u0020tutucu%26fh_eds%3d%C3%9F%26fh_start_index%3d20%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%2c-star_pl%26sc%3d16

cemreozzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vitesin yan tarafindan da takilabilinir oyleleride var ama gormek zor olur tabii ki yine en mantiklisi cam gibi.. Bizim navi ekranlari genis oldugundan gozumuzun ucuyla takip edebiliyoruz ama telefonun daha kucuk klimalinin oraya takilsa goz yolla iliskisini keser allah korusun kazaya sebebiyet verilebilir ama ha ben sesli kullanicam derseniz o baska tabii ki..

Burak gencler hevesli tabii :))) seninki de yerle bir olmaya cok hevesli :)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

ZL2211 link' Alıntı:
Vitesin yan tarafindan da takilabilinir oyleleride var ama gormek zor olur tabii ki yine en mantiklisi cam gibi.. Bizim navi ekranlari genis oldugundan gozumuzun ucuyla takip edebiliyoruz ama telefonun daha kucuk klimalinin oraya takilsa goz yolla iliskisini keser allah korusun kazaya sebebiyet verilebilir ama ha ben sesli kullanicam derseniz o baska tabii ki..

Burak gencler hevesli tabii :))) seninki de yerle bir olmaya cok hevesli :)

Yok canim okadarda degil :))

anahtar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şunun gibi bir şey olsa güzel olur aslında...

images

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence telefonların navigasyon özelliği çok iyi çalışmıyor bunun yerine 170 TL civarı tomtomun giriş modelleri vardı. Gayet iş gören cihazlar cam aparatı maparatı hepsi içinde.

Buradan bakabilirsin mesela.

http://www.akakce.com/TomTom.html

Bence en basit navigasyon cihazı cep telefonundan daha fazla iş görür.