ASTRA J 1.6 115 HP ARACIMA sprintbooster

garageottoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J 1.6 115 HP ARACIMA sprintbooster

Konu ile ilgilenen arkadaşlara fiyat içerikli pm attım.
Yerimiz milli kütüphaneden aştiye doğru inen yokuş üzerinde hemen kiler market yanında. oldukça merkezi bir yerdeyiz

garageottoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuya güncel çekeyim
Geçtiğimiz günlerde Mürsel bey misafirimiz oldu ve sprint boosterı test etti. Kendisi arada farkı görerek ürünü kullanmaya karar verdi. Uzun vadede yorumlarını bizlerle paylaşır umarım.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim SB dan şüphem kalmadı. Standart haliyle aracın gaz pedalına ne kadar hızlı ve çok basılsa da motor SB açık olduğu kadar anında gaz yemiyor.

SB den vazgeçmek artık çok zor; kapandığında araç ekonomik ama "hantal" bir hal alıyor.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyatında kolaylık yapsalar birde  :(

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Fiyatında kolaylık yapsalar birde  :(

aynen kullana arkadaşlar nerden ne kadara aldılar bilgi verebilirlerse uygun olursa bizde alalım

AstRaTurBo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Dynamics Ankara link' Alıntı:
Fiyatımız 650 TL
Derdinizin dermanı kesinlikle Sprint Booster :) Kendi aracımdan örnek vereyim ayağım stabil gazdayken devrim 2000 iken Sprint Boosterı konum 1e getiriyorum devrim 2500 oluyor, konum2e getiriyorum 3000 devir oluyor. Bu da şu demek; aç kalkış anında gaz yemesi için tam gaz yapıyoruz yol bilgisayarı 20 lt gösteriyor ise aynı hızlanma ve ivmelenmeyi yarım gaz ile yakalayabiliyoruz bu da demek oluyor ki tüketim yarı yarıya düşüyor anlık olarak.

Hocam naaptin tuketimi yari yariya hayatta dusurmez bu alet  38hehh  çekiççç  blahhh  ( Yol Bilgisayari belki yari yariya dusus gosterebilir ama yakit tuketimi azalmaz ayni yakar araba ), 650 tl vericegine giderim chiptunning yaptiririm  victoryy  dft012.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaw su sb ye toplu girsekte guzl bi indirim alsakta taktirsak artik yaw..

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben sb bulunan araç kullandım devir aşırı yükseliyor araç bağırıyor yakıt tüketiminiz aşırı artıyor. Ama performan yüzde 1 artıyor:). Ses var görüntü yok durumu

AstRaTurBo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
Ben sb bulunan araç kullandım devir aşırı yükseliyor araç bağırıyor yakıt tüketiminiz aşırı artıyor. Ama performan yüzde 1 artıyor:). Ses var görüntü yok durumu

Guzel aciklama  ;)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şöyle düşünün, misal normalde pedala 1cm bastığınızda devir ibresi 1 saniye sonra 3000 e geliyorsa SB varken pedala daha az basmanızla daha kısa sürede 3000 dd ye gelmiş oluyor, eğer 2. kademede kullanırsanız bu kez daha hızlı ve daha fazla gaz veriyor, siz de standart pedalla gaza fazlasıyla yüklenebilirsiniz ancak rölanti devrinden itibaren SB kadar motoru hızlı devirlendirmeniz imkansız.

1. kademe gayet güzel; yakıtı ciddiye alıncak oranda arttırmadığı gibi sık dur kalk yapılan ortamlarda ciddi bir konfor da sunuyor çünkü kalkış için yeterli gaz/debriyaj kombinasyonunu yapmak hantal gaz pedalına göre çok daha rahat hale geliyor. Zaten Flexride daki Sport tuşunun bir işlevi de aynı SB gibi gaz pedalı tepkilerini iyileştirmek, bu sistemi beğenip beğenmemek sürücünün zevkine ve maddi olanağına kalmış birşey..