ARANIYOR ASTRA J 1.6 CDTI 136 HP Sport ve ya Cosmo Paket Araç

blacklemon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar,

Foruma bugün katılmış bulunmaktayım. ASTRA-J 1.6 CDTI 136 hp hatchback SPORT veya COSMO paket araç arıyorum. KM si 100k geçmemiş, ağır hasarlı veya hasar kaydı miktarı 8-9k dan fazla olmayan fiyatı şişirilmemiş temiz ve özenle binilmiş bir araç arıyorum. Çevrenizde satmak isteyen kişiler varsa iletişime geçerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Not: 1.6 CDTI 110 hp araçların performansını bilmediğim için biraz ön yargılıyım açıkçası, 1.3 CDTI 95 hp Astra J kasa aracım oldu yaklaşık 2 sene kullandım ama performans olarak hiç mutlu değildim. O yüzden 110 hp biraz düşündürüyor.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar,

Foruma bugün katılmış bulunmaktayım. ASTRA-J 1.6 CDTI 136 hp hatchback SPORT veya COSMO paket araç arıyorum. KM si 100k geçmemiş, ağır hasarlı veya hasar kaydı miktarı 8-9k dan fazla olmayan fiyatı şişirilmemiş temiz ve özenle binilmiş bir araç arıyorum. Çevrenizde satmak isteyen kişiler varsa iletişime geçerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Not: 1.6 CDTI 110 hp araçların performansını bilmediğim için biraz ön yargılıyım açıkçası, 1.3 CDTI 95 hp Astra J kasa aracım oldu yaklaşık 2 sene kullandım ama performans olarak hiç mutlu değildim. O yüzden 110 hp biraz düşündürüyor.

Merhaba hoşgeldiniz,

1.3 cdti ya da 1.6 cdti 110hp hiç kullanmadım. Fikir veremeyeceğim fakat 136'lık olanı öneririm.

Düz yolda ya da rampada tespih tanesi gibi dizilmiş 6-7 tane aracı tereddütsüz sollayabilirsiniz. Derdiniz hızlanmak değil ama karşıdan araç gelir endişesiyle gaza basar ve farketmeden hızınızın 100'den 150'ye çıktığını görebilirsiniz.😊

Ancaak bu durum aracın hızını aldığı daha çok otoban, duble yol ya da çok virajlı olmayan yollarda geçerli. Önünüzde durmakla yürümek arasında terredütlü bir şekilde ilerleyen bir araçla birlikte viraj+rampaya girerseniz hızınız da 40-50 km altına düşerse astra j'nin ağır kasası insanın cesaretini kırabiliyor.

Yakıtla ilgili de eklemem gereken son bir husus var.
1.6 cdti 136hp manuel vites alırsanız yakıtınız 4,5-6,5 lt/100km olacakken, otomatiğini tercih ettiğinizde 4,5-7,5 lt/100km civarında seyredecektir.

Gönlünüze göre bir araç bulursunuz inşallah...

Alttaki linkte bulunan konuda bir takım bilgiler mevcuttur...

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar,

İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz. Tam aradığınız aracı ocakta satmıştım. Beyaz 2015 136 CDTI Cosmo Hb. Daha 64 bindeydi. Fiyat sormayın, üzülürüz beraber. 103 bine vermiştim. Yalnız ben aldığım araçtan da karda olduğum için, bir nebze ferahlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz. Tam aradığınız aracı ocakta satmıştım. Beyaz 2015 136 CDTI Cosmo Hb. Daha 64 bindeydi. Fiyat sormayın, üzülürüz beraber. 103 bine vermiştim. Yalnız ben aldığım araçtan da karda olduğum için, bir nebze ferahlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Bende kasımda satıp yine kasım ayında almıştım...Kısa süre içinde alıp satanlar zarar etmedi ama Kasım-Aralık-Ocak gibi aracını satıp 1-2 ay bekleyenler malesef 20-30 bin zarar etti :( ....Ben aracımı 145 binde 1 parça değişen 3 parça local boyalı Astra j edition 1,3 hb aracımı 63 bine satıp yine 97 binde Astra j Cosmo 1,3 hb 2 parça boyalı olarak 75,500 aldım şuan aynı temizlikte 110-120 arası satılıyor :(