Astra J - 3D Havuzlu Paspas Seti

se-r-da-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - 3D Havuzlu Paspas Seti

TunerTeam link' Alıntı:
Merhaba aracıma 3d paspas alıcam konuyu gördüm ve kullanan arkadaşlar olduğunu öğrendim hepsiburadada bulunan ürün ile ilgili sıkıntı yaşayan oldumu? ürünü ordan almayı düşünüyorum
Merhabalar.eğer aracınız makyajlı kasa ise konunun ilk sayfasında olan köpüklü paspaslar uymuyor,büyük geliyor.ben de bu ürünü dediğiniz yerden almıştım geri göndermek zorunda kaldım.araştırmalarım sonucunda PETEX marka,alman malı olan ve astra makyajlı kasalara göre üretilen paspası aldım.her şeyiyle tam oldu.kargo dahil 82(75+7 tl) tl'ye geldi.hem havuzlu olması , hem koku yapmaması hem de orijinalinin yarı fiyatı olması avantaj oldu benim için.kalitesinden de memnunum.farklı sitelerde aynı ürünü 5 tl daha ucuza bulabilirsin.sorun olur mu olmazmı bilmediğimden buraya yazamadığım için ,aldığım yerin ismini isterseniz özelden yollayabilirim.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

se-r-da-r link' Alıntı:
Merhabalar.eğer aracınız makyajlı kasa ise konunun ilk sayfasında olan köpüklü paspaslar uymuyor,büyük geliyor.ben de bu ürünü dediğiniz yerden almıştım geri göndermek zorunda kaldım.araştırmalarım sonucunda PETEX marka,alman malı olan ve astra makyajlı kasalara göre üretilen paspası aldım.her şeyiyle tam oldu.kargo dahil 82(75+7 tl) tl'ye geldi.hem havuzlu olması , hem koku yapmaması hem de orijinalinin yarı fiyatı olması avantaj oldu benim için.kalitesinden de memnunum.farklı sitelerde aynı ürünü 5 tl daha ucuza bulabilirsin.sorun olur mu olmazmı bilmediğimden buraya yazamadığım için ,aldığım yerin ismini isterseniz özelden yollayabilirim.
Valla benimki makyajlı kasa ve tam uydu. Sadece kaymasın diye yanlardaki cırtlar yeterli olmadığından altına da yapıştırdım.  Sizin aldığınız paspaslar da güzel fakat havuzlu değil (eğer buysa; http://www.opelgm.com/Opel-Astra-J-Kaucuk-Paspas-Seti-PETEX,PR-4783.html. ) .

se-r-da-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Valla benimki makyajlı kasa ve tam uydu. Sadece kaymasın diye yanlardaki cırtlar yeterli olmadığından altına da yapıştırdım.  Sizin aldığınız paspaslar da güzel fakat havuzlu değil (eğer buysa; http://www.opelgm.com/Opel-Astra-J-Kaucuk-Paspas-Seti-PETEX,PR-4783.html. ) .
evet o paspas ; ama havuzlu :) tabi bu köpüklü paspas kadar derinliği yok.tahminim 1 cm civarı bir yükseklik var ve bence bu da iş görüyor.bu arada benim araç 2014 hb.ben çok uğraştım,olmadı arkadaşı uğraştırdım yine sığdıramadık.en son köpük kırılır falan diye bıraktım.

KoNTGeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konu başında fotoğrafları paylaşılan ürünü bende beğenip hepsiburadadan söyledim ama ürün kalmadığı için siparişim beklemede, sanırım para iadesi yaparlar.
bu ürünü bulabileceğim güvenli bir site linki veya emsali başka bi ürün önerebilir varsa linkini atabilirmisiniz...

mathematichi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra J - 3D Havuzlu Paspas Seti

Arkadaşlar yeni aldığım aracima paspas almak istiyorum. Bu konuda paylaşılan linkler açılmıyor veya ürünler kalmamış. O yüzden yeni alanlar veya kullananlar varsa link paylaşabilir mi ?

GOKHAN4587

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra J - 3D Havuzlu Paspas Seti

mathematichi' Alıntı:
Arkadaşlar yeni aldığım aracima paspas almak istiyorum. Bu konuda paylaşılan linkler açılmıyor veya ürünler kalmamış. O yüzden yeni alanlar veya kullananlar varsa link paylaşabilir mi ?

hb araç benim, kullandığım ürün;

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...-havuzlu-paspas-a-pluskalite-231708538/detay/