Astra j ampul farın icinde düstü!!!

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
S.aleykum arkadaşlar bugun gunduz far ampulunu değistirirken ampulu yuvaya tam oturmadm sanırım ampul iceri kactı farın icinde şuan onu cıkartma şansım varmı acaba icinde kalsa sıkıntı olurmu

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Valla çift yönlü bantı yapıştır bir tele deliğe sığacak sonra o şekilde ampulü yakalamaya çalış

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: Kaan.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Bir telin ucuna mıknatıs bağlayıp deneyin isterseniz. Benim oto elektrikçide başıma gelmişti. Ampülü far içine düşürmüş ve bayağı uğraşmalarına rağmen bir türlü çıkaramamışlardı. Sonra başka müşteriye bakarlarken ben uğraşıp çıkarmıştım.

Oto elektrikçilerde ucu mıknatıslı bükülebilen bir aparat oluyor. Onunla çıkarmıştım.

Ah o photon turuncu gündüz farı yok mu! Ne çektirmişti bana...

• Beğen

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bir telin ucuna mıknatıs bağlayıp deneyin isterseniz. Benim oto elektrikçide başıma gelmişti. Ampülü far içine düşürmüş ve bayağı uğraşmalarına rağmen bir türlü çıkaramamışlardı. Sonra başka müşteriye bakarlarken ben uğraşıp çıkarmıştım.

Oto elektrikçilerde ucu mıknatıslı bükülebilen bir aparat oluyor. Onunla çıkarmıştım.

Önce cift taraflı bant olmadı mıknatıs denicem bakalm halledebilecek miyim Sök tak sök tak elim aşina oldu artk onda sıkıntı yokta led takmıstm normal ampule cevirince yuvası genişleyipte düşmüş olabilir çünkü cok kolay girmişti umarım yuva genisleyip ampul gevsek kalmaz yoksa işim var

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Önce cift taraflı bant olmadı mıknatıs denicem bakalm halledebilecek miyim Sök tak sök tak elim aşina oldu artk onda sıkıntı yokta led takmıstm normal ampule cevirince yuvası genişleyipte düşmüş olabilir çünkü cok kolay girmişti umarım yuva genisleyip ampul gevsek kalmaz yoksa işim var
Yanlız o far ucuz değil dikkat et üstad led takınca aşırı ısınıyor buda allah etmesin yangın çıkaran yine var orj. Neyse onu kullan bence olmadı ampullerin kaliteli marka olan beyaz gibi yananları var

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yanlız o far ucuz değil dikkat et üstad led takınca aşırı ısınıyor buda allah etmesin yangın çıkaran yine var orj. Neyse onu kullan bence olmadı ampullerin kaliteli marka olan beyaz gibi yananları var
Arıza veriyodu zaten bu hafta da muayenm var ne olur ne olmaz orijinalini takayim dedim taktm yuvaya sokarken gitti icine