Astra j Audison Focal bit one dsp montajı

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra j Audison Focal bit one dsp montajı

bugra_06 link' Alıntı:
tam aklımdaki seti yaptırmış adam. Bass olmasa da olur. En az 3500 almıştır yapan arkadaş eminim :)
O kadar yok işçilik  :)

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese merhaba size bir sorum olucak. tesisatçı arkadaşlar kapı içindeki orijinal kasnağın içine massive marka hoparlör takmışlardı. geçen söktüm kolonları mıknatıslar pas içinde ve çızırtı gelmeye başladı focal ps 165 fx modelini aldım  paslanır diye takamıyorum.bunun sebebi ne olabilir.mdf kasnak taksam biraz daha çıkıntılı engellemiş olurmuyum teşekkürler

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

volkan_gitarist link' Alıntı:
herkese merhaba size bir sorum olucak. tesisatçı arkadaşlar kapı içindeki orijinal kasnağın içine massive marka hoparlör takmışlardı. geçen söktüm kolonları mıknatıslar pas içinde ve çızırtı gelmeye başladı focal ps 165 fx modelini aldım  paslanır diye takamıyorum.bunun sebebi ne olabilir.mdf kasnak taksam biraz daha çıkıntılı engellemiş olurmuyum teşekkürler
Kısa sürede paslandıysa kapı içine su kaçıyor olabilir. Cam fitillerini kontrol ettirin su hoparlör konisine sızarsa bozabilir.

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir seneye yakın oldu. Servise götürsem dünyanın masrafını alacaklar benden.Ama başka yapacak bir şey yok sanırım