Astra J Bagaj Havuzu Fotoğrafları

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Bagaj Havuzu Fotoğrafları

3D paspaslar iyiymiş daha önce hiç haberim olmadı. Gidip servisten orijinal kauçuk paspas aldım daha dün. Bu sanki daha hoş ve kullanışlıymış.

Bagaj havuzu olarak piyasada 2 ürün var. Biri sizin kullandığınız diğeride buradaki. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-automix-astra-j-kasa-hb-bagaj-havuzu-paspasi-2010-sonrasi-34601898/detay/

Ben linkteki ürünü beğendim almayı düşünüyordum ama siz kullanmış biri olarak diğerini tavsiye edince acaba da kaldım. En iyisi denenmişi almak.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de vw caddy icin 75 liraya almıştım sanırım yalnız bunun kadar beğenmedim. sanki caddy'ye üretilmemiş gibi bu tam tamına her noktası oturmuş taşma yapmamış çok şık duruyor.

ozdecaglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
3D paspaslar iyiymiş daha önce hiç haberim olmadı. Gidip servisten orijinal kauçuk paspas aldım daha dün. Bu sanki daha hoş ve kullanışlıymış.

Bagaj havuzu olarak piyasada 2 ürün var. Biri sizin kullandığınız diğeride buradaki. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-automix-astra-j-kasa-hb-bagaj-havuzu-paspasi-2010-sonrasi-34601898/detay/

Ben linkteki ürünü beğendim almayı düşünüyordum ama siz kullanmış biri olarak diğerini tavsiye edince acaba da kaldım. En iyisi denenmişi almak.

Yani ben memnunum hocam fotoğraflarda görüldüğü gibi araca tam uydu, hem de üzerinde astra yazıyor orjinalmiş gibi bir hava katıyor, siz bilirsiniz tabi ki yine de son karar sizin :) 3d paspaslar da gerçekten çok iyi ben de uugun bir zamanda alacağım ilk olarak.

srd link' Alıntı:
ben de vw caddy icin 75 liraya almıştım sanırım yalnız bunun kadar beğenmedim. sanki caddy'ye üretilmemiş gibi bu tam tamına her noktası oturmuş taşma yapmamış çok şık duruyor.

Ben de alırken tereddüt ettim aslında acaba taşma olur mu, sığar mı? diye ama ürünü bagaja yerleştirip de bakınca yüzümde bir tebessüm belirdi, içim rahatladı :D

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aoiseanna link' Alıntı:
Ben de alırken tereddüt ettim aslında acaba taşma olur mu, sığar mı? diye ama ürünü bagaja yerleştirip de bakınca yüzümde bir tebessüm belirdi, içim rahatladı :D

oldukça şık durmuş bence de dediğiniz gibi :) güle güle kullanın

ozdecaglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx
srd link' Alıntı:
oldukça şık durmuş bence de dediğiniz gibi :) güle güle kullanın

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sayenizde bende sipariş verdim. 1-2 güne gelir artık.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyatıda iyiymiş hemde kargo dahil bende sipariş vereceğim sahibinden.com da birbirinden farklı birkaç marka var hangisi diye düşünürken kullanıp memnun kalan arkadaşın aldığını almak daha mantıklı.

Kazim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede guzel olmus… normalde araba fabrikadan nasil ciktiysa öyle kullanilmasi taraftariyim ama sen bagaji kirletebilecek seyler tasiyormussun bence kirlenmesinden daha ii…gule gule kullanin… general_hehe

Kpss de ins sizin icin hayirli olur:):)

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ilk mesajda yazan yerden siparişimi verdim. hemen cebimi aradılar marka model adres teyidi yaptılar ve anında kargoyu ücretsiz olarak gönderdiler. ürün denizliden geliyor 1 günde elime ulaştı. ürün,havuz boyunda kapalı karton kutuda geliyor ve naylon ambalajla paketli. ürünün ortasında kocaman ASTRA yazıyor malzeme kaliteli gözüküyor ve koku sıfır. daha önce bagaj havuzu hiç kullanmadım. çok kalin değil çıkarması koyması basit gözüküyor.bende foto çekip paylaşacağım