Astra J Çift Egzos

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Çift Egzos

AEE25 link' Alıntı:
Benim hiç gitmediğim fakat ismini çok çok fazla duyduğum birisi var İstanbul Maslat Atatürk Oto Sanayi'de İSKENDER diye.. O yapar..

Yalnız şöyle bir durum var, araçlarda istepne olduğundan orta kısıma susturucuyu koymanız halinde, tamponuda aşağıya doğru uzatmanız gerekebilir, bunu yaptırmayı düşünmeden önce aracınızın altına bir göz atın halil bey.. :)
aslına bakarsan ben şimdilik çift egzoz istemiyorum. daha yeni lastik ve yay aldım onlar bitince de güzel bir 17inç jant düşünüyorum. egzoza kolay kolay sıra gelmez :) arkadaşlara fikir olması açısından koydum resimleri. bence çift egzoz bu şekilde olmalı bir gün yaptırmaya karar verirsem kesinlikle böyle yaptırırım. tek susturcudan boru uzatmak cazip gelmiyor.

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևift egzos olayı güzel gösteriyor arabayı ilerde düşünüyorum bende, aracın egzos sistemini bozmadan diğer tarafa işlevsiz ama görsellik için uç taktırmak daha mantıklı geliyor bana, amaç görsellik sonuçta. Bu yapılabiliniyor dimi. Varsın içinden duman çıkmayıversin  :-\

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar az önce çift egzoz uygulaması için Odak ı aradım İsmail diye biri ile görüştüm.

Arabam 1,4T bir egzoz ucu var diğer tarafa aynını istiyorum dedim. 550TL den aşağı inmediler? Forumdan arkadaşalr daha ucuza yaptırtmamış mıydı bunu?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Arkadaşlar az önce çift egzoz uygulaması için Odak ı aradım İsmail diye biri ile görüştüm.

Arabam 1,4T bir egzoz ucu var diğer tarafa aynını istiyorum dedim. 550TL den aşağı inmediler? Forumdan arkadaşalr daha ucuza yaptırtmamış mıydı bunu?
forumda 75 tl ye satan vardı alıp herhangı bıyerde taktırmak daha mantıklı

canakaltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

egzoz ucları hala satılıksa ben almak ısıtyorum arkadaslar ozelden mesaj atarsanız telefonunuzu ben arayabılırım