Astra j detaylı orjinal kapı içi ledi uygulaması ...

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j detaylı orjinal kapı içi ledi uygulaması ...

ondrbyrm link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katılıyorum, foruma alışamadım henüz. Ama sizleri takip ederek bende kapı iç ledini bugün hallettim. İstanbulda karaköye giderek gerekli ekipmanı aldım ve elektrik ustamın yanına gittim yaklaşık yarım saatte halletti işimi, gayet güzel durdu.ustanın bile çok hoşuna gitti, ilk kez böyle bişey yapıyorum dedi ama çok temiz yaptı. Bağlantıyı cam açma kapama soketinden yaptı. Araba çalışırken sürekli yanıyor. Kapıları açınca yanıyor. İstanbuldaki arkadaşlara yardımı olur diye paylaşımda bulundum, hepinize selamlar

Bilgi için teşekkürler , ne kadara yaptırdınız toplamda acaba ? Malzemeler ve işçilik toplamda ne kadar tutuyor ? Ayrıca elektrikçiniz ayak altı aydınlatmada yapabilir mi ?

ondrbyrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Malzemeler toplamda 3 tl tuttu, fakat karaköyden başka biryerde bulamadım, 3 liralık plastik ama koca istanbulda perpa ' da dahi yok. Usta 15 tl aldı. Yani toplam maliyet 18 tl. Bazı arkadaşlar 300-400-500 tl' den bahsediyor açıkçası şaşırmamak elde değil. Arabana baskı balata taktıırsan bu kadar tutmaz. Neyse kişisel görüşüm, yanlış anlaşmalara mahal yok, vites altı led yaptırdığımda 10 tl vermiştim 5 ay önce. Sadece kablo çekilip iç tavan lambasından alındı, 10 dakika sürmüştü. Ayak altı led olayını bilemiyorum ben pek ilgilenmediğim için ustaya hiç sormadım açıkçası. Hepinize selamlar..

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uygulama çok güzel valla benimde en çok yapmak istediklerimden. elim yatkındır bu türlü işlere ama oturup uğraşmam lazım bilgilendirmede süper olmuş çok açıklayıcı ellerinize sağlık