Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nihayet bugün akşam aracıma kavuştum ,  bu dördüncü aracım olmasına rağmen  çok heyecanlıydım.gün içinde bir an olsun işime konsatre olamadım akşam olmak bilmedi desem yeridir.en sonunda servise ulaştım.önce bakımlar ,peryodlar ,uyarılar sonra aracın tanıtımı için mini bir konferans ...satış temsilcisi bir türlü araçtan inmek bilmedi.sanki zevk alıyoduu aracı anlatırken. dayanamadım en sonunda dedim" tüm zevkini kaçırmak üzeresin "...sanki izleyeceğim sinema filminin  sonunu erkenden bilmem gibi birşey .bırak yavaş yavaş kurcalayarak ,şaşırarak ,vay anasını buda varmış diyerek öğreneyim be adam! neyse sonunda aldımm.o kadar heyecanlandımki yola çıkmak nasip olmuyodu koskoca bi tırrr kornalar çalarak yanımdan geçti.allah korudu.
ilk izlenimlerim araç harika,ezber bozan cinsten ..sürüşü çok zevkli,ivmelenmesi insanın nefesini kesiyor,iç görsellik iseee kesinlikle yorumsuz .navigasyonu istemedim ama gerçekten ayrı bir güzellik katmış kesinlikle öneririm..motor sesini biraz fazla hissettimmm bu beni üzmedi aksine hırçınlaştırdı.sanki gaza basmadğim için sinirleniyor hırlıyor  gibiydi.ve  tüm gözler üzerinizde ...yanınızdaki araçlar sizi ne geçiyor nede gerinizde kalıyor :) anlamadım gitti. yaklaşık 50 km gittim ortalama yakıt 13/lt de olmasına takılmadım zamanla düşer..hemen bi nazar boncuğu ve bi kurban kesmeye karar verdim..kimse alınmasın ama  beyaz bu araca ayrı yakışıyor 40 numara füme cam filmii rengi kesinlikle tamamlıyor.şimdi yarın olsa diyorummmmm

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ilk gün izlenimlerimiz

öyle güzel bi anlatamınız varki o heyecanı ta bende burda yaşadım:) hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler...

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim gökhan_55.. Allah hepimize kazasız belasız ağız tadıyla kullanmayı nasip etsinnn

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Hayırlısı olsun sn.lidokain kazasız belasız sürüşler dilerim.

Sizin şimdi bir uzun yol tecrübesine ihtiyacınız var, en iyisi 5 şubattaki buluşmaya gelin :D

saygılar.

1

1423

Bilgi Girilmemiş

allh kaza bela vermesin güle güle kullanın

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı uğurlu olsın sn. lidokain
kazasız belasız sürüşler diliyorum
ne güzel sıcağı sıcağına izlenimlerinizi paylaşmışsınız :)

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir an arabayı teslim aldığım o güne gitmiş gibi oldum.Hayatımın en muhteşem anlarından biriydi,çünkü ilk kez sıfır bir arabam oluyordu.Arabayı Ankara'dan alıp da Amasya'ya gelinceye kadar tadına doyamadım arabamın gerçi şimdi de doyamıyorum ama.Bir de bütün gözler sizde oluyor ya o keyif herşeye değer gerçekten...

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tekrar herkese teşekkürler.evet sıcağı sıcağına insan mutluluğunu paylaşacak arkadaş arıyor, beni en iyi sizler anlarsınız ;D
keşke fırsatım  olsada izmire gelebilsem hem siz değerli dostlarla  tanışırım hemde uzun yol yapmış olurum.bu ay başı belli olur nöbetlerim vs.aranızda olmak için elimden geleni yapacağım

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi tam bir yere gitmek için bahanelerin arandığı zamandasınız : ) Ben de astra h aracımı alırken bu duyguları yaşamıştım. Bana teslim edecek bayanın karşısında oturuyordum ve hemen arkasında koca camekandan arabamı görüyordum, bir türlü yazışma, anket vs. bitmedi yok kaskosu, trafik poliçesini böyle yaptık vs. vs. bir an önce anahtarı almak istemiştim, hakikaten insanın içi içine sığmıyor o anda. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Çok keyifli bir uslupla anlatmışsınız, bu keyfinizin arabayı kullanırken de devam edecek.

Yeni aracınız hayırlı olsun, bol km'ler...