astra j kasas nasıldır

chdckr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2009 dream aracımı satacagım..yerine yeni araç alacagım inşallah.:D
yerine astra j kasa düşünüyorum. yA da golf olabili..j kasas nasıldır artıları eksileri konforu? bilgi vereblilirseniz sevinirim

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı dert var. Nasip olursa yılbaşından sonra astra j 1.4 T düşünüyorum. araştırmalarıma göre en büyük olumsuz yorum yakıtı konusunda. Kullananların Çoğunluğu memnun. en azından öyle diyorlar. 2. eli de golf e göre ucuz. 2015 1.4 T sport ları hatasız 60.000 TL civarında bulabilirsiniz. aynı özellikteki GOLF leri bu fiyata bulmanız mümkün değil. Ancak bana göre GOLF ün 2. eli daha iyi. Birde golf lerde otomatik - manuel farkı çok fazla.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellikle Astra J kullanan arkadaşların objektif olarak yorumlarını bekliyoruz. :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda sahibi olup yaklasik modellerde bir opele geçeceginiz gerçegi tuglerimi urpertti. Distan gorunus olarak hoş olabilir ama bu opel oldugu ve sorundan-problemden geçilmedigi gerçegini degistirmiyor. Opel fanatikleri gelmeden ve aforoz edilmeden yorumu buraya birakip kaçayim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir yakın arkadaşta 2012 1.4 t var prins lpg taktırdı.kullandım maaşallah ne bir arıza lambası ne bir performans düşüklüğü çok beğendim motorunu.insigniada da kullanılan bir motor sanırım 1.4 t nin lpg uyumunu iyice araştırıp lpg li bir astra 1.4 t çok iyi bir fikir olur

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aldığınız J kasanın donanım ve motor seçeneği önemli.. Eğer donanımsız bir Astra J alırsanız (Edition modeli-1.6 atmosferik motor 115'lik) performans ve donanım olarak pek memnun kalabilir misiniz işte orası tartışılır.. Ancak, Sport veya Cosmo (1.4 turbo benzinli 140'lık veya 1.6 turbo dizel 136'lık) alırsanız kesinlikle memnun kalırsınız..

Sent from my iPhone using Tapatalk

sssemih24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j sedan 1.6 ecotec almıştık hiç memnun kalmadık.
1.6 dizel veya 1.4 turbo benzliler daha iyi diye duydum.

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Lovato LPG, 180HP 1,6 Turbo, Cosmo, sakin kullanımda litre fiyatının avantajıyla kilometrede 25 kuruş yakar. Bastınmı gider.
J kasa benzinli hepsi yakar. LPG en iyisi. Bu kasanın hakkını 1,6T verir. 1600 kilo ağırlıkla yola yapışır. Hele bir de flexride şasi varsa, o sport tuşuyla başka bir araca dönüşür. (Diğer araçlardaki sport gaz pedalı hassasiyetini arttırıp direksiyonu sertleştirir. Bundaki amortisörleri de ayarlar)

Ama yedek parçaları çok pahalı. Arkadaş ön amortisörleri değiştirdim, tanesi tam 890TL. Türkiye'de yokmuş, Almanya'dan geldi. İnsanın gözünden yaş getirtir :sopa:

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
yeni olan elbette ki iyidir ancak ben h kasa varken j kasa almam.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra j kasa edition 1.6 115 Hp motor seçeneğini kullanıyorum 2013 Yılında sıfır aldım bugüne kadar beni ne yolda bıraktı ne üzdü 6000 Km de lpg taktırdım uzun yolda 18-19 Kuruş Şehir içi 23-25 Kuruş yakıyor

Performans olarak beklentiniz yüksek olmasın yeterince gidiyor yokuşlara gelmeden biraz hızlanmanız gerek vites düşürmemeniz için kullandıkça aracı çözüyorsunuz. Opel fanatiği değilim ama aracımdan oldukça memnunum İç dizaynı oldukça kişisel ve özel hissettiriyor sizi. Trim sesi aracın geçmişi ile alakalı hor kullanma vs.

1.4 T motor LPG de devir çevirince uzun vadede sorunlar yaşatabiliyor 1.3 CDTİ kaçmaz diye düşünmeyin oda gayet iyi ilk kalkışta biraz hantal hissettiriyor o kadar.

Herkes subap vs den korkuyor o gün gelince 1000-1300 TL arası bir masraf ile subapları yaptırıp tamamen dertsiz tasasız binebilirsiniz.

Nereden baktığınıza bağlı olay. Misal bazı markalarda bana oldukça soğuk geliyor hayatta almam dediğim 1-2 marka oldukça uzun ömürlü ama ben para verdiysem hem görsellik hem kişiyi özel hissetirsin isterim bu konuda opel en iyisi değil ama bütçe dostu