Astra j kontak kapaninca radyo ya da ekran kapamama sorunu**

Canerrr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, söyle bir sorun yaşıyorum, aracım astra j necvox navi var, kontağı kapattığımda ve sürücü kapısı acildiginda normalde radyo yada ekran otomatik kendi kapanırdı, ama simdi kontağı kapasam da kapıları da kilitlersem radyo ya da o opel logolu ekran napsam netsem acik kalıyor manüel de kapatamıyorum, bu seferde aku gidiyor heralde, aracı tamamen kapamama rağmen bu radyo ya da ekran niye kapanmiyor aku de daha yeni sorun nerde ne olabilir varmi böyle bir sorun yaşayan acil desteğinize ihtiyacım var arkadaşlar.....:(

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, söyle bir sorun yaşıyorum, aracım astra j necvox navi var, kontağı kapattığımda ve sürücü kapısı acildiginda normalde radyo yada ekran otomatik kendi kapanırdı, ama simdi kontağı kapasam da kapıları da kilitlersem radyo ya da o opel logolu ekran napsam netsem acik kalıyor manüel de kapatamıyorum, bu seferde aku gidiyor heralde, aracı tamamen kapamama rağmen bu radyo ya da ekran niye kapanmiyor aku de daha yeni sorun nerde ne olabilir varmi böyle bir sorun yaşayan acil desteğinize ihtiyacım var arkadaşlar.....:(

Benim Insignia arabamda da son 3 yilda 2 defa oldu cözüm akü basini cikartip 10 sn kadar bekleyin geri takin hersey normale dönecektir.

mertcan.jpg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
multimedya ayarlarında 'ignition' yani ateşleme seçeneğini on yapınca düzelmesi lazım.
o zaman multimedyanın acılıp kapanması kontağa entegre oluyor.