Astra J Lpg Montajı

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra J Lpg Montajı

alize05 link' Alıntı:
arkadaşlar benim araç bugün ikinci kez motor arıza ışığını yaktı. asla devirli sürmüyorum. zaten active select sürekli 1200-2000 devir arası 6ncı viteste götürüyor. lpg'yi ucuz diye istanbul yolundaki MOİL den alıyorum. acaba yakıtla mı alakalı bir durum bu? lpg montajını opis yaptı. araç 5000 km'dir lpg ile gidiyor. şu an 8200'de.
Geçmiş olsun. LPG konusunda 32.000 KM'dir sıkıntı yaşamadım. OPET ve Shell dışında başka bir yerden almayarak tabiki.

Sent from my iPad using Tapatalk

astra33r2714

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Astra J Lpg Montajı

cihan seker link' Alıntı:
Hocam tavsiye olarak değil ama güven otogaz takıyor diye biliyorum landirenzoyu. Ben de erdemli de yaşıyorum. Telefonla aradım gecen 10000 km olmadan takmiyoruz genelde dedi. Yaglamali sistem için 1900 TL demişti. Karayollarının karşısında. İnternetten landirenzonun sitesine bakin isterseniz. Bir de landirenxo iki yıl subap garantisi veriyor dedi usta.

Bende görüştüm orayla 10.000 km işini demedi ama diğer seyler aynı sekilde söylendi acaba işçiliği nasıldır o önemli siz ne zaman taktırmayı düşünüyorsunuz ordan mı taktırırsınız

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: Ynt: Astra J Lpg Montajı

astra33r2714 link' Alıntı:
Bende görüştüm orayla 10.000 km işini demedi ama diğer seyler aynı sekilde söylendi acaba işçiliği nasıldır o önemli siz ne zaman taktırmayı düşünüyorsunuz ordan mı taktırırsınız
Hocam açıkçası ben taktırmayi düşünmüyorum bu aralar ancak eşimin de çalışmaya başlamasıyla hem güzergahın değişti hem de yaptığım km artmış durumda. Ben aslında prins taktrmak için aramistim ama adam opellere özellikle landirenzo taktiklarini söyledi. Ben de sanırım 10000 km beklerim sanırım. Bir de kasko olayı var. Daha eylülde doluyor kaskom ve tüp taktirirsam sorun yaşarım diye korkuyorum. Sizin bulduğunuz başka takacak bir yer var mi?

astra33r2714

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece güvenle görüştüm bende akdenizlede görüşecegim ama landrenzonun bölge bayisi oldugu için muhtemelen güvene taktırırım sistem otogaz var sanayinin içerisinde ordan uzak dur derim sadece puntom vardı ordan yaptırmıştım hiç memnun kalmadım tok satıcılar sanki zorla takıyorla... Sizin arac km de ne kadar yakıyor benim ki 350 kö de henüz 35 krş yakıyor

astra33r2714

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayrıca benim önceki astramda landrenzo vardı aldığımda takılıydı sorun çıkarmadı asla sizde taktıracak olursanız landrenzodan sasmayın

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com

Sadece güvenle görüştüm bende akdenizlede görüşecegim ama landrenzonun bölge bayisi oldugu için muhtemelen güvene taktırırım sistem otogaz var sanayinin içerisinde ordan uzak dur derim sadece puntom vardı ordan yaptırmıştım hiç memnun kalmadım tok satıcılar sanki zorla takıyorla... Sizin arac km de ne kadar yakıyor benim ki 350 kö de henüz 35 krş yakıyor
Hocam benim araç su anda 6000 km de ve şehir içinde 8 - 8.2 lt arası gösteriyor.bu erdemli içindeki değerler ve ben hergun yokuş olan bir yere gidip geliyorum. Erdemli tokide öğretmenim ben. Belki bilirsiniz tokinin yolu oldukça yokuş. Örneğin mersine gidip gelirken düz yolda 7.5 e falan düşüyor. Uzun yolda da 5.8 lt gördüm hız sabitleticiyle. Benim de bundan önceki aracın puntoydu ve LPG yüzünden çok sikinti yaşadım. Aslında biraz da korkuyorum bu LPG isinden ama ilk basta hesapladigimdan çok daha fazla km yapacağım eşimin okulu yüzünden.aslında bu ağırlığa ve motora gore beklediğinden iyi yakıyor araç. Acaba eylulden önce taktirsam kaskoda sorun olur mu

astra33r2714

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lpgyi işletip ufak bir miktarda kaskoya öderseniz lpgnizide kapsar kaskonuz fakat işletmek istemiyorum derseniz mekanik seyler bunlar hiç bir zaman garantisi olmaz.. Ben iyi bir usta arayısı içindeyim landrenzo cok sağlam bi marka ama ustasıda önemli işte..

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com

lpgyi işletip ufak bir miktarda kaskoya öderseniz lpgnizide kapsar kaskonuz fakat işletmek istemiyorum derseniz mekanik seyler bunlar hiç bir zaman garantisi olmaz.. Ben iyi bir usta arayısı içindeyim landrenzo cok sağlam bi marka ama ustasıda önemli işte..
Taktirdigimda hemen isletirim sanırım hocam. Usta gercekten önemli . ben puntoya erdemli de atiker taktirmistim ama bunu takan bayi aynı zamanda brc ve zavoli bayisiydi. Ama yanlış montaj yüzünden araç su kaynatti conta yaktı. Sonra da pek düzen tutmadı.

astra33r2714

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihan seker link' Alıntı:
Taktirdigimda hemen isletirim sanırım hocam. Usta gercekten önemli . ben puntoya erdemli de atiker taktirmistim ama bunu takan bayi aynı zamanda brc ve zavoli bayisiydi. Ama yanlış montaj yüzünden araç su kaynatti conta yaktı. Sonra da pek düzen tutmadı.
İyi bi usta buldugumuzda paslaşalım hocam teşekkür ettim ilginiz için

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar, ankarada bu landirenzonun piri denebilecek bir usta var mıdır? varsa nerede? benim araç iki ayda ikinci kez arıza ışığı yaktı. götürelim de baksın sıkıntı neymiş.