Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

madmax50 link' Alıntı:
Navimaster takalı 10 gün oldu. Parasına göre çok iyi bir cihaz ama cihazın kendi müzik çaları rahatsız ediyor beni. Klasörler arası dolaşımda cihaza uzanıp dokunmatikle işlem yapılabiliyor. Direksiyondan gezinme olmadığı için trafikte çok ciddi güvenlik sorunu oluşturuyor. Geçen hafta önümdeki araca çarpıyordum şarkı değiştireceğim diye. Artık araç hareket halindeyken oynamıyorum.

Diğer can sıkıcı durum sürekli ekrana gelen aux bağlantı prizi aktif uyarısı. En çok baktığım dış sıcaklık ise ekranda geçici olarak görünüyor. Cihazın menü yapısı kullanışsız. E-book, bluetooth gibi gereksiz kısayollar ana ekranda bulunuyor.

Direksiyondan müzik çalar kontrolü olsa eksiksiz bir cihaz olurmuş. Cihazın fiyatı tüm eksikliklerini unutturuyor.
Dostum benim aracımda cd 400 var; aynı cihazı ben taktırsam direksiyon kontrollerini kullanabilir miyim? Bir de bluetooth ile telefonla konuşurken karşı tarafın sesi bana araç hoparlöründen mi yoksa navimaster cihazının hoparlöründen mi gelecek?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel sorular... Emre arkadaşım ve Mert kardeşimiz navimasterin iki farklı modelini taktırdı. Emre beyinki electrotain diye geçiyor. Bildiğim kadarıyla tüm tuşları kullanabiliyor. En doğru cevaplar bu arkadaşlarda.

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Güzel sorular... Emre arkadaşım ve Mert kardeşimiz navimasterin iki farklı modelini taktırdı. Emre beyinki electrotain diye geçiyor. Bildiğim kadarıyla tüm tuşları kullanabiliyor. En doğru cevaplar bu arkadaşlarda.
Harun Hocam , Emre Bey'in electrotain  cihazında hem direksiyon kontrolleri kullanılabiliyor hem de bluetooth ile görüşmede karşı tarafın sesi araç hoparlöründen ve çok net geliyor. Fakat ben arayüz ve araç konfigürasyon menüsü olarak navimaster cihazın daha orijinal göründüğü kanaatindeyim. Ama direksiyon kontrollerini kullanamıyorsam ve bluetooth görüşme sesi kaliteli değilse tercihim Emre Beyin taktırdığı electrotain cihazı olacak. Yanlış hatırlamıyorsam navimasterdaki sorunları güncellemeyle halledilebileceğinden bahsedilmişti. Bu konuda bir gelişme var mı onu merak ediyorum. Bugün navimaster satıcısını aradığımda bana direksiyon kontrollerinin kullanılabildiğini söyledi. Açıkçası kafam karıştı en iyisi kullanan arkadaşlara sormak diye düşündüm :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mp3 geçişleri direksiyondan olmuyor bendeki sistemde ama yarın bir görüşeyim srkadaşımla bakalım ne diyecek durumu buradan iletirim size

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Mp3 geçişleri direksiyondan olmuyor bendeki sistemde ama yarın bir görüşeyim srkadaşımla bakalım ne diyecek durumu buradan iletirim size

+1

Mp3 ve videolar arası geçiş sadece dokunmatik ekrandan yada cd 400 üzerinde bulunan tuşlardan yapılıyor.  :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
+1

Mp3 ve videolar arası geçiş sadece dokunmatik ekrandan yada cd 400 üzerinde bulunan tuşlardan yapılıyor.  :)
Bu geçişlerin direksiyondaki tuşlardan olmaması kötü bir durum, emre nin electratian modelinde galiba bunların hepsi oluyordu diye biliyorum. Ancak malzeme kalitesi ve görünüm anlamında da tereddütlerim var. Emreninkini yerinde bizzat inceledim, fena durmuyordu, fonksiyonlar ve ses kalitesi açısından da çok başarılıydı. Sadece ekranın etrafındaki o siyah plastik kalitesinin görünümü ve araca uyumu konusunda emin olamadım. Mert kardeşimin taktırdığı navimasterin malzeme kalitesi nasıl bilmiyorum. Kendilerine sormak ve satıcıda hem görüntüsüne hem de özelliklerine bakmak lazım.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bu geçişlerin direksiyondaki tuşlardan olmaması kötü bir durum, emre nin electratian modelinde galiba bunların hepsi oluyordu diye biliyorum. Ancak malzeme kalitesi ve görünüm anlamında da tereddütlerim var. Emreninkini yerinde bizzat inceledim, fena durmuyordu, fonksiyonlar ve ses kalitesi açısından da çok başarılıydı. Sadece ekranın etrafındaki o siyah plastik kalitesinin görünümü ve araca uyumu konusunda emin olamadım. Mert kardeşimin taktırdığı navimasterin malzeme kalitesi nasıl bilmiyorum. Kendilerine sormak ve satıcıda hem görüntüsüne hem de özelliklerine bakmak lazım.
motevo ya da bakabilirsiniz.

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Dostum peki bluetooth görüşme sesi kalitesi nasıl? Mert Bey'e de soracağım ama onun aracı cosmo olduğundan aracın orijinal bluetooth kiti var, cihazınkini kullanmıyor olabilir.

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
+1

Mert Bey peki telefon, radyo kontrollerini ve ses düğmelerini direksiyondan kontrol edebiliyor muyuz ?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tarihlerden 28 şubat ve biz hala navimaster  tanıtım videosunu bekliyoruz, bize de yazık. Mert ve Emre arkadaşlar neredesiniz, yurt dışına mı gittiniz?