Astra j Navix multimedya video incelemem

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

else82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j Navix multimedya video incelemem

Mrb arkadaslar bende navix lendim ama bir sorunum var youtube den video indirdim. 800x480 formatina cevirdim hangi formati (avi. Mpeg, mp4 ) cevirsemde cihaz desteklemiyor diye uyari verdi. Benmi yanlislik yapiyorum yoksa cihazdami sorun anlamadim.  Mustafa bey ve diger navix alan kullansn arkadaslardan yardimci olursa sevinirim.

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

else82 link' Alıntı:
Mrb arkadaslar bende navix lendim ama bir sorunum var youtube den video indirdim. 800x480 formatina cevirdim hangi formati (avi. Mpeg, mp4 ) cevirsemde cihaz desteklemiyor diye uyari verdi. Benmi yanlislik yapiyorum yoksa cihazdami sorun anlamadim.  Mustafa bey ve diger navix alan kullansn arkadaslardan yardimci olursa sevinirim.
format factory den 480X360 yapın deneyin. Sizin yaptığınız boyutlar cihaza fazla geliyor.

else82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
format factory den 480X360 yapın deneyin. Sizin yaptığınız boyutlar cihaza fazla geliyor.

Anladim ama bu cihaz hd degil mi neden daha iyi videolari calistirmiyorki anlamadim. Diger arkadaslarda ayni sekildemi video izleyebiliyorlar acaba.  Cylone 800x480 formatindaki videolari çalıştırıyor diye biliyorum.eger bahsettiginiz gibiyse cu cihazin eksi tarafi olur.  Buarada musteri hizmetlerini aradim cihaz ile ilgili ingilizce menu sorununu anlattim haberleri bile olmadigini ilk defa benden boyle bir geri donus oldugundan bahsettiler. Arastirip doneceklerini belirttiler bakalim artik

else82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Büyük uğraşlar sonrası benim bulduğum en canlı görüntü ve ses olarak format ;
Format Factory programını indirin. Oradam avi yi seçin. Video Kodla MPEG4 Xvid  . Video boyutu 480x360...
Benim bulduklarımdan bu kaliteden üstünü çalıştırmadı belki vardırda da benim gözümden kaçmıştır.

Bu durum diğer markalara gore bıraz can sıkıcı ama yapılacak bişey yok:)
cihaz hd diye adlandırılıyor ama

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Cyclone da 800×480 formatında izlenebiliyor. Ben de ilk defa duydum 480 360 olması enteresan olmuş

else82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

720x576 ve 720x480 formatinda izlenebilmekte. Ayrica navix servisi ile telefon gorusmem oldu arac ayarlarinda turkce dil seceneginin bulunmamasi ile ilgili servis sadece ekranin tarafina kargolanmasi ile turkce dil seceneginin ekleneceguni belirtmistir.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cihazın media playerının codeclerinden kaynaklanıyor ayrıca cihazın işlemcisi ve ramide yeterli değilse yüksek çözünürlüklü videoları downscale yapamıyor. Burada upscale ve downscale ne demek kısaca anlatmak gerek. Upscale: izlediğiniz video ekranınızın çözünürlüğünden düşükse işlemci bunu mevcut çözünürlüğünüze göre yükseltiyor ama görüntü kalitesi düşüyor haliyle. Downscale ise tam tersi izlediğiniz video ekranınızın çözünürlüğünden yüksekse işlemci bunu mevcut ekran çözünürlüğünüze indiriyor tabi çok fazla sistem gereksinimine gerek duyuyor. O yüzden bu tür cihazlarda işlemci önemli. Hem cpu hemde gpu olarak.

rush10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cuma günü bende taktırdım. radyo bir kaç istasyon haricinde inanılmaz parazitli. montajda mı sorun oldu bilmiyorum. geri görüş kamerasının da açısı iyi değil malesef. büyük beklentilerle taktırmıştım :(

rush10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar şimdi farkettim bende araç bilgi menüsü yok. sadece tek ekranda olan menüler var. bu sorunu nasıl gidereceğim

ss-kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ynt: Astra j Navix multimedya video incelemem

mucahitduran' Alıntı:
Kardeşim çok güzel bir video olmuş eline, diline sağlık. Cihaz genel olarak arayüzler ve menü geçişleri gibi özellikleriyle çok hoşuma gitti.

Hayırlı uğurlu olsun. Bir düzeltme yapmak istiyorum. Edition donanımlarda klima ayarlarını ekranda gösteren ilk cihaz demişsin ama bendeki necvoxta da gösteriyor.

7a6umuzu.jpg

y4y7u9am.jpg

Sendeki cihazda olduğu kadar güzel bir arayüz olmasa da klima ayarlarını ekranda görebiliyorum.

Tekrar hayırlı olsun. Cumartesi günü detaylı inceleme fırsatı bulabileceğim. Bu arada senin bass'lar vururken sanki sesi bozuyormuş gibi algılanıyor videodan fakat cep telefonlarımızdaki mikrofonlar bass sesini algılayamadığından o şekilde :)

Ve son ekleme olarak sinyal ve diğer uyarı seslerinin cihaz üzerinden kısılabilmesi imkanı çok iyi. Bendeki cihazda yapılamıyor kulakları sağır edercesine sinyal ve uyarı sesi var :)
MERHABALAR 
NECVOX ürününüzün modeli nedir acaba ?

astra j 2015 edition.