Astra J OGS yeri???

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar.
Konu arattım ama bulamadim. Ogs nereye yapısmalı Astra j kasada? Aynanın hizasında cama yapıştirdım. Aslında önceki sahibi de oraya yapıştırmış. Iz vardi ve farkli yere yapistirmamak icin aynı yere yapistirdim.
4 gün arayla iki kere parali yolda okumadı ve kaçak yazdı. Umarım ogs den düşerler. Yoksa saglam rakam kaçacak. Bilgisi olan varsa ve yardimcı olursa sevinirim.

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Benim Cosmo ön camda aynanın arkasında sensörlerin olduğu plastiğin altında camın damalı baskı kısmı devam ediyor. Onun 3 parmak altına yapıştırdım OGS'yi. Okumamazlıık hiç yapmadı. 1 yıl oldu.

DSC_0730bd92483a757e8f73.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhabalar aracımızın ön camında dikiz aynasının olduğu yerdeki siyah noktalı alan bu tarz işlemler için ayrılmıştır. Sorunsuz okumasını istiyorsanız bu alana yapıştırmak gerekiyor. HGS ile yıllardır sorunsuz şekilde kullanıyorum. OGS ile denemek lazım...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mtunc

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
OGS'yi diğer araçlarımda olduğu gibi Astra'mda da sol üst köşeye yapıştırdım. 5 yıldır sorun yaşamadım.

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar aracımızın ön camında dikiz aynasının olduğu yerdeki siyah noktalı alan bu tarz işlemler için ayrılmıştır. Sorunsuz okumasını istiyorsanız bu alana yapıştırmak gerekiyor. HGS ile yıllardır sorunsuz şekilde kullanıyorum. OGS ile denemek lazım...

Çıkarıp siyah noktalı yere yapıştırdım yine okumadı. Ogs mi bozuldu mu acaba?