Astra J Sportlara Orjinal Alarm Taktırma

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Sportlara Orjinal Alarm Taktırma

on cam acikken araci kilitle yirmi saniye sonra kolunu iceri sok yada
araci kumanda ile kilitle yirmi saniye sonra kapiyi kumandadan degil anahtarla ac kapiyi ac

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

batigol1907 link' Alıntı:
doğancım videosu yok şu anda da çekemem çünkü aracım karların altında ama sadece cosmosu olanlar şunu yapsın yeter aracınızın içindeyken ya da bir kişi içindeyken kapıları kilitleyin 30 sn bekledikten sonra içerideki kişi hareket etmeye başlasın yeter o zaman o gıcık sesi duyarsınız :)
Ben daha önce denedim aracımda aynı denileni yaptım sadece ekranda hırsızlık girişimi gibi bir şey yazmıştı sesin olmamasıda tuhafıma gitmişti. Aracım edition.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Merak ettiğim şey sesli alarm var mı yok mu? Ne tür bir ses çıkartıyor, caydırıcı mı, rahatsız edici mi bilmek lazım. Kazara alarmı çalsa kendi aracıma mı ait bilemeyeceğim, bu nedenle de sesini ve şiddetini bilmem lazım. Ama ne yaptıysam duyamadım, daha doğrusu bir miktar salladım ve tokatladım, hatta lastikleri tekmeledim ama gıkını çıkarmadı. Sanırım bu tür kötü muamelelere alışık bu astralar 011zaa veya alarm yok bunlarda. Yok mu bi bilen duyan gören işiten şahit olan bilgisi olan son noktayı koyacak bi uzman.
Cosmo  da sesli alarm var.
Kapiyi kilitledimi 20 sn sonra ondeki isik yanip sonmeye baslayinca devreye giriyor.
֖n kaput kolunu cekin
Kapiyi kilitleyin 20 sn sonra kaputu kaldirin calar.
Aracin icinde kapiyi kilitleyin devreye girince hareket edin calar.
Araci cekici falan kaldirirsa calar 

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bi sorum olacak bir sabah kaltım işe giderken herzaman yaptığım gibi arabamın etrafında bir tur attım ve ön panjurum opel logosu olan parlak olan kısım sağ taraftan üç dört parmak kadar içeriye geçmiş yani tırnağından çıkmış bende bir arabanın geri geri gelirken çarptığını düşündüm çekerek yerine oturtmaya çalıştım tabi tak diye oturma sesi gelince zorlayarak yerine oturdu sonra  panjurda en ufak darbe boya ezik yok bende fazla üstelemedim.her ay 15 gün falanda istanbulda olduğum için arabayı babamın kapalı garajına bırakıyorum yine birgün arabayı kendi evimin önüne park ettim ya sabah kaltım ne göreyim yine panjur aynı yerden aynı şekilde duruyor bende jeton düştü bi o.evladı kafayı o panjura taktı ama ne hikmetse sökemiyor bi türlü inanırmısınız 1 aydır arabamı evin önüne park edemiyorum evimin olduğu yer ana bi cadde.alarm taktırmayı düşündüm ama bir türlü fırsat bulupta araştıramadım.serviste falan böyle bildiğiniz orj bi alarm taktırabilirmiyim. aracım  2012 astra j sport.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

veysel 44 link' Alıntı:
arkadaşlar bi sorum olacak bir sabah kaltım işe giderken herzaman yaptığım gibi arabamın etrafında bir tur attım ve ön panjurum opel logosu olan parlak olan kısım sağ taraftan üç dört parmak kadar içeriye geçmiş yani tırnağından çıkmış bende bir arabanın geri geri gelirken çarptığını düşündüm çekerek yerine oturtmaya çalıştım tabi tak diye oturma sesi gelince zorlayarak yerine oturdu sonra  panjurda en ufak darbe boya ezik yok bende fazla üstelemedim.her ay 15 gün falanda istanbulda olduğum için arabayı babamın kapalı garajına bırakıyorum yine birgün arabayı kendi evimin önüne park ettim ya sabah kaltım ne göreyim yine panjur aynı yerden aynı şekilde duruyor bende jeton düştü bi o.evladı kafayı o panjura taktı ama ne hikmetse sökemiyor bi türlü inanırmısınız 1 aydır arabamı evin önüne park edemiyorum evimin olduğu yer ana bi cadde.alarm taktırmayı düşündüm ama bir türlü fırsat bulupta araştıramadım.serviste falan böyle bildiğiniz orj bi alarm taktırabilirmiyim. aracım  2012 astra j sport.
Panjuru sokmeye calismiyorlar dostum. Başka arabanin tamponu park ederken carpinca panjur oyle oluyor.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sesli alarm varmış arabada doğrulandı. bravoo 2,5 ay geçtikten sonra araçta sesli alarm olduğunu anca anlayabildim. Umarım bir daha da o sesi duymam. Dediğiniz gibi kumandanın kilit tuşuna iki kez bastım aracın alarmı devreye girdi(bu arada ben aracın içindeyim) biraz bekledim ve elimi kaldırdım, ciyak ciyak ötmeye başladı, sanırsın ki egzozuna patates tıkatılar kahka536. Yardımcı olan değerli zevata teşekkürler. Sizlerle paylaşım yapmak güzel arkadaşlar.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Panjuru sokmeye calismiyorlar dostum. Başka arabanin tamponu park ederken carpinca panjur oyle oluyor.
umarım öyledir yoksa beni huzursuz etti.