Astra j tesla tipi vertical screen

Mehmet1983

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tesla ekrani taktirmak istiyorum ama gel gelelim bi turlu ok diyemiyorum neden se hep problem cikicak gibi me geliyo sonra 2gb ram olani yalniz siparisle aliexpress te var

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bence biraz paraya kıyıp mümkünse 64gb hafızalı almalı. 16gb dediğiniz nedir ki ? uygulamalar yer yok sıkıntısı işle güncellenemez hale gelir.
Benim merak ettiğim başka konu var, ali express'te bu aletlerden birini satın alan vatandaş getirirken %20 ötv, %20 gümrük vergisi + 10 Euro masrafları da göze alın diye yazmış.
Bu rakamlar neye göre hesaplanıyor ? Satıcının üzerine yazdığı rakama göre mi yoksa bu cihazın iç piyasada satış fiyatına göre mi, konu hakkında bilgisi olan arkadaşım yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleme:

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkeze selamlar aracıma birkaç gün önce taktığım tesla tarzı vertical screen android sistemimi sizlerle paylaşmak ve görüşlerinii almak istedim...

hayırlı olsun..ben de taktırmayı düşündüm aslında ama şu an teyp sistemimde sıkıntı yok.bozulursa tabiki yaptıracağım.biraz daha detaylı fotoğraflar atarsanız ne marka nerede yaptırdınız fiyat aralığı nedir?gibi sorulara da cevap verebilirseniz sevinirim.söküm takım sırasında zorluk yada sigorta değişimi yapıldı mı?