Astra j tesla tipi vertical screen

Uğurastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bunun markası ne birde start stop sıkıntısı giderildi mi

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Radyo çekim kalitesi nasıl acaba, araç hareket halindeyken parazit yapıyor mu. Elite paket aracımın dandirik intellilink cd600 teybi durduğunda çok güzelde hareket halindeyken çok parazit yapıyor bu yüzden değiştirmek istiyorum, bilgi verirseniz sevinirim.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Radyo çekim kalitesi nasıl acaba, araç hareket halindeyken parazit yapıyor mu. Elite paket aracımın dandirik intellilink cd600 teybi durduğunda çok güzelde hareket halindeyken çok parazit yapıyor bu yüzden değiştirmek istiyorum, bilgi verirseniz sevinirim.

DAB anten sistemine upgrade edebilirsiniz.
Yurt dışı forumlarında örnekler mevcut.

esclade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çekim kaliteside seste muhteşem arkadaşım sıfır sıkıntı..

esclade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bunun markası ne birde start stop sıkıntısı giderildi mi

cihazı alalı 1 yıla yaklaşıyor işimdeki farklı gelişmeler ve yoğunluktan ötürü birdaha aldığım yere uğrayamadım bilemiyorum belki yazılım güncellemesi gelmiştir. ancak şöyle birşeyi keşfettim start stop düğmesi tek başına klipsli olarak sistemden ayrılıyor yani sokete takılı bıraıp ulaşabileceğin gizli bir noktaya çıkarıp kullanılabilir.

bu arada markası motevo

Ersarl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen ay 2016 astra j sedan sport stil paket sahibi oldum. Üzerinde cd 600 ses sistemi vardı. Tesla tipi ekran taktırmak için ankarada birkaç aksesuarcı gezdim. Hemen sipariş verip getireceklerini söylediler. Fakat ne getireceklerini sorduğumda yeterli bir cevap alamadım ve beni istanbuldaki ithalatçıya yönlendirdi. İthalatçı ile görüştüğümde aracıma tam uyumlu ürün olmadığını . WEB sayfasındaki ürünün Hb ile uyumlu olduğunu. Ufak tefek mekanik ve aracın yazılımından kaynaklı sorunlar çıkabileceğini söyledi. Konu hakkında bilgisi tavsiyesi olan varımdır?

esclade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen ay 2016 astra j sedan sport stil paket sahibi oldum. Üzerinde cd 600 ses sistemi vardı. Tesla tipi ekran taktırmak için ankarada birkaç aksesuarcı gezdim. Hemen sipariş verip getireceklerini söylediler. Fakat ne getireceklerini sorduğumda yeterli bir cevap alamadım ve beni istanbuldaki ithalatçıya yönlendirdi. İthalatçı ile görüştüğümde aracıma tam uyumlu ürün olmadığını . WEB sayfasındaki ürünün Hb ile uyumlu olduğunu. Ufak tefek mekanik ve aracın yazılımından kaynaklı sorunlar çıkabileceğini söyledi. Konu hakkında bilgisi tavsiyesi olan varımdır?

benim aracım HB tam ne alaka ben kullanıyorum ama sedandada niye çalışmasınki diyecekken birden aklıma geldi benim araca montaj yapılırken birde astra j station wagon bir araç vardı onada eş zamanlı olarak montaj yapmaya çalışıyorlardı sonra bir sorun çıktı ve olmadı montajı tamamlayamadılar hatta çocuk araç sahib üzülmüştü bayaa şimdi hatırladım.

Ersarl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap için teşekkürler. J sedana tesla ekran yaktıran arkadaş var mıdır?

Arbedas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selam. Sevgili esclade kardeşim arayıpta bulmadığım bir konuda gerçekten severek yardımcı olmuşsun çok sağol. ben yeni bir astra kullanıcısıyım ve bu ekranlara baktım bayağı baktım hatta aliexpresten sipariş aşamasına bile geldim ama garanti olayı kafamı karıştırdı. Takdir edersin ki bu teknolojik bir alet servis desteğinin olmaması büyük dezavantaj. O yüzden senin yaptırdığın yerde yapmak istiyorum. Buradan takip ettiğim kadarıyla bir yıldan uzun bir süredir kullanıyorsun sorum şu bugün taktıracak olsaydın yine bunu mu taktırırdın? Uzun kullanımda seni tatmin etmeyen bir yanı var m? Şimdiden çok sağol.