AStra J Ufak Bir İpucu

frostmanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynanın altı hazır değil, İstanbul'da bir Opel bayisinde Opel'lere çok ilgili bir çalışanları var, o uğraşıyor bu işlerle, kapı içi led uygulaması kolay ama ayna altı tamamen custom, el yapımı. Insignia'nın aynalarına da sinyal taktılar :)
bendede sport model war kapılarda malesf ısık yok :)sıyah renk benımkı camlar fılımlı aynalara da acaba kırmızı gıdermı dıye dusunuyrom.adres we telı werebılırmısınız bana yapan yerın ?

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
bendede sport model war kapılarda malesf ısık yok :)sıyah renk benımkı camlar fılımlı aynalara da acaba kırmızı gıdermı dıye dusunuyrom.adres we telı werebılırmısınız bana yapan yerın ?

pm attım:good:

eince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayna altı led ışık ne kadara mal oldu acaba ve yapılırken kapı içi döşeme sökme gibi işlemlere giriliyormu bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. 2010 astra 1.4T sport aracımda pedalları aydınlatan beyaz ledler yok 2011 de bunlar standartmı??

thefastrider

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Selamlar.2014 astra j sport paket aracim var.her sport donanimda bu soket var midir acaba yani cosmo icin hazir soketli ledden alip kullanmaya baslayabilirmiyiz