Astra J yay ve Teker

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J yay ve Teker

Jant 18 OPC jantı, bu jant için 18 janta uyumlu lastik almanız gerekli çünkü araçlarımızın üzerinde 17 jant var o lastikleri kullanamazsınız.

Yay konusu ise tamamıyla tercihe kalmış bi konu ne kadar düşürmek istediğiniz ile alakalı ama 3,5 luk Eicbach ideal ne çok düşürüyo ne az  konforuda çok etkilemiyor.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eski lastikleriniz uymaz yeni lastik alacaksınız tercih meselesi ama 3,5 lik yay tavsiyemdir lastik yanağıda 40 yada 45 yanak idealdir

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler beyler peki lastik markasının bir önemi varmı jant alıcagım yerde lastıkleride alayım diyorum dikkat etmem gereken bir unsur varmıdır lastiklerde birde araç siyah yeni astra j tek çekingem arkasındaki o krom nikalaj bozarmı acaba  :)

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lastik markası tabiki önemli . kalitesiz lastik var birde kaliteli lastik markaları var sonuçta 4 lastik üzerinde gidiyoruz . bence en çok lastikte kaliteye önem vermeliyiz .

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jantları aldığınız yer petlas bölge bayisi ben geçen sene eski aracıma burdan jant ve lastik almıştım. Lastikleri petlasın v desenli lastiklerinden aldım gayet memnundum. Tavsiye ederim.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende petlas v desen lastik kullanıyorum hiç sorunum yok tabiki kış ayları için değil

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Açıklayıcı yorumlar için teşekkür ederim birde istanbulda Yay satan yer garantili neresi var önce yayları almak istiyorum sonra jant ve lastiklerle birleşsin istiyorum birgün içinde bu işlemi hallediyim parça parça ugrasmak yorucak beni

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bece önce jant ve lastiği alın sonra yay alın.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hanz link' Alıntı:
Açıklayıcı yorumlar için teşekkür ederim birde istanbulda Yay satan yer garantili neresi var önce yayları almak istiyorum sonra jant ve lastiklerle birleşsin istiyorum birgün içinde bu işlemi hallediyim parça parça ugrasmak yorucak beni
sahibindende o kadar ilan var istanbulda gidip görüşün kafanıza yatan bir yerden alın bence ben defalarca netten getittirdim araçlarıma hiç sorun yaşamadım