Astra j'ye yeni makyaj...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j'ye yeni makyaj...

Burock3427 link' Alıntı:
İki ihtimal var. Ya yurt dışındaki Golflerin donanımı ile bizim burada satılanlarla alakası yok oradakiler çok acaip dolu, yada dergi VAG grubuyla aynı kaba s.çtığından böyle cümleler kuruyor.

Valla Golf'ü doldursalar doldursalar hatta kaputundan donanım taşırsalar şu çok gerisinde kalması mevzusuna varmak mümkün değil. Hani C sınıfı bir Mercedes'in ne kadar dolabileceğini kestirmek zor diyebilirim ama bir Golf ancak bir Golf kadar dolar. Bence ikinci seçenek olan kap hususu burda söz konusu. :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Me®t link' Alıntı:
Radar destekli hız ayarlayıcının (herhalde adaptive cruise control) konumlandırıldığı bölge bizim işlevini çözemediğimiz, bazı arkadaşlarımızın sıcaklık sensörü dediği yuvarlak bölüme denk geliyor.

Demek ki bu yuvarlak ve ucunda dışa doğru bir çıkıntı olan, işlevini çözemediğimiz kısım hız ayarlayıcıya aitmiş ama bizim araçlarımızda mevcut değilmiş.  :)

Bana onun alarmın hareket sensörü olduğu söylenmişti. Böyle bir alarm olduğundan da şüpheliyim. İçerden kitleyip test etmek lazım.

֖ndeki araç ile mesafeyi sensöler genelde ön cama yapışık duran kamera merceğine benzeyen bir algılayıcı oluyor genelde.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[img=800x485]http://b1207.hizliresim.com/z/b/9lqmm.jpg[/img]

Acaba bu bmw deki gibi ara yollardan çıkarken ana yolu erkenden gösteren kamera mıdır?  ::)  Benim en çok ihtiyaç duyduğum donanımlardan biri bu.

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

Burock3427 link' Alıntı:
İki ihtimal var. Ya yurt dışındaki Golflerin donanımı ile bizim burada satılanlarla alakası yok oradakiler çok acaip dolu, yada dergi VAG grubuyla aynı kaba s.çtığından böyle cümleler kuruyor.
eğer yanlıs hatırlamıyorsam bu dergi vw fanatiğiydi başka modellerdende okumustum ben hep vw öne çıkıyo her şeyden ona üstün puan veriyolar bi televizyon programında bahsediliyodu bu konu dergi vw grubu adına çalışıyomuş gibi diyodu sunucu

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
hem dergi vw fanatiği hemde yurtdışında golf ler gerçekten çok daha dolu oluyor türkiyedekilere göre bir kez esp siz aracı satmıyorlar en basitinden doğuş her sene kısıyor donanımdan fiyatları sabit tutuyormuş gibi görünüyor ama donanımlar azalıyor

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Radar destekli hız ayarlayıcının (herhalde adaptive cruise control) konumlandırıldığı bölge bizim işlevini çözemediğimiz, bazı arkadaşlarımızın sıcaklık sensörü dediği yuvarlak bölüme denk geliyor.

Demek ki bu yuvarlak ve ucunda dışa doğru bir çıkıntı olan, işlevini çözemediğimiz kısım hız ayarlayıcıya aitmiş ama bizim araçlarımızda mevcut değilmiş.  :)

merhaba,
bu radarin bulundugu yer direk opel armasinin altinda diye biliyorum, kullanim kilavuzunda da belirtmekte. diger iki yuvarlak ise on park sensorleri oluyor. benim aracta ayni sirada bulunuyor park sensorunun tampona denk gelen kismi ile, ortadaki iki tanesi oluyor sanirim.

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enjoy plus model 2013 revizyonu ile enjoy active olmuş ve titanyum jant takılmış...