Astra Kapı Gıcırtısı

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar 99 model astra kapı açma kolu açarken cırt cırt diyo yağlıyacam nasıl yağlanacak bilemedim. Bide araba bi yerden geçeken haifi kasıntıya gelince gacırtı oluyo sanki arkalardan bi yerden geliyo yaylardanmı yaylardan sa ne yapmalı?

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerkli malzemeler 1 adet yıldız tornsvida 1 adet VD 40 kapı ici vidalar sokulur kople cıkarmadan kilit arkası VD 40 ile spreylenir % 100 1 sene bi daha gıcırtı filan yapmaz.Ugrasmak istemezsen VD 40 a kucuk puskurtme borusunu tak kapı acma mekanizmasını acma pozisyonunda tut kucuk puskurtme ucunu icine sok ve spreyle.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
vay be ne anlatmışn hocam helal olsun kendimi bi an ameliyata giren doktor gibi hissettim :)

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
weSti555' Alıntı:
gerkli malzemeler 1 adet yıldız tornsvida 1 adet VD 40 kapı ici vidalar sokulur kople cıkarmadan kilit arkası VD 40 ile spreylenir % 100 1 sene bi daha gıcırtı filan yapmaz.Ugrasmak istemezsen VD 40 a kucuk puskurtme borusunu tak kapı acma mekanizmasını acma pozisyonunda tut kucuk puskurtme ucunu icine sok ve spreyle.

Teşekkür ederim. Peki Bu VD 40 ı nerden bulurum bide ben ön sol kapıyı içten sökmüştüm bi daha düzen tutmadı bozuk yolda gacır gucur ne yapmalı dersin.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navaron' Alıntı:
Teşekkür ederim. Peki Bu VD 40 ı nerden bulurum bide ben ön sol kapıyı içten sökmüştüm bi daha düzen tutmadı bozuk yolda gacır gucur ne yapmalı dersin.
solda büyük cami var onun arkasında:D şaka biyana bence acmadan yağla

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet bi nevi ameliyat sayılır dogru soluyosun VD 40 praktiker real migros oto reyonu benzinlikler de bulabilirsin

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bizimkindede oluyodu sonradan geçti
:D
sağkapı panelinin içinde taso waro sallanıo onu nasıl çıkartcaz :D