Astra sedan 1.6 dizel test

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra sedan 1.6 dizel test

Bu adamın testlerini beğeniyorum.Dizeli ben de test ettiğimde aynı sonuçlara ulaştım.Tek olumsuz yanı direksiyonun hislerinin biraz yavaş kalması.Benim araçta servo olmadığı için benim direksiyon her tepkime anında yanıt veriyor ama yeni dizelin aşırı yumuşak direksiyonu bu tepkileri vermede gecikiyor.Tabi şehir içi kullanımda servonun muazzam avantajı da ayrı.ama 136 beygir bir aracın direksiyonunun daha hisli olması lazımdı..

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harika bir deneme  sürüşü olmuş.
Opel birde şu yol bilgisayarındaki karakter ve renkleri çağımıza uygun bir hale getirse, mesela daha fazla çözünürlük sağlayan renkli bir ortam hiç fena olmazdı.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Bu adamın testlerini beğeniyorum.Dizeli ben de test ettiğimde aynı sonuçlara ulaştım.Tek olumsuz yanı direksiyonun hislerinin biraz yavaş kalması.Benim araçta servo olmadığı için benim direksiyon her tepkime anında yanıt veriyor ama yeni dizelin aşırı yumuşak direksiyonu bu tepkileri vermede gecikiyor.Tabi şehir içi kullanımda servonun muazzam avantajı da ayrı.ama 136 beygir bir aracın direksiyonunun daha hisli olması lazımdı..

aslinda servo cok keskin tepkiler veriyor asiri tepkili zaten testte bahsedilen sorunda bu yeterince sertlesmiyor ve cok kucuk farklara lastikler aninda  tepki veriyor. ama yol hissiyatini surucuye gecirmiyor patinaja dusunce bile aracin kafasi  anca kaymaya baslayinca icerden anlasilabiliyor yoksa dedigin gibi bir tepkisizlik yok zaten en buyuk sorun yeterince sertlesmeyip yuksek hizda fazla tepki vermesi(yola degil direksiyon dondurmelerine)