Astra tekleme

Hsynplt

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Günaydın arkadaşlar benim araç sabah soğukta veya uzun yol gidince teklemeye başladı gaza fazla basıncada motor ikaz yanıp sönmeye başlıyo bilgisi olan varmı

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arıza kodu nedir ve egzozda patlatma yapıyor mu araca binin gaz ve frene basın kontağı hazıra getirin ve anahtarı takıp hazır konuma getirin sonra km sayacında arıza kodları çıkar onları bize bildirin

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Kurs1234

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende de ilk çalıştırmada gaz almama sorunu var. Özellikle soğuk havalarda ilk çalıştırmada gaza basmama rağmen araba hızlanmıyor, duracak gibi oluyor, devir düşüyor. Ancak gün içerisinde aynı problem olmuyor veya herhangi bir arıza lambası yakmıyor. Aynı problemi yaşayan var mı? 2012 Astra H LPG Landirenzo.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bende de ilk çalıştırmada gaz almama sorunu var. Özellikle soğuk havalarda ilk çalıştırmada gaza basmama rağmen araba hızlanmıyor, duracak gibi oluyor, devir düşüyor. Ancak gün içerisinde aynı problem olmuyor veya herhangi bir arıza lambası yakmıyor. Aynı problemi yaşayan var mı? 2012 Astra H LPG Landirenzo.
Ilk soğuk iken gaz yemiyor zaten sıcak motor gibi gaz tepkisi ve ivmelenme olmuyor

Kurs1234

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ilk soğuk iken gaz yemiyor zaten sıcak motor gibi gaz tepkisi ve ivmelenme olmuyor
Daha önce yapmıyordu, LPG'den mi diye düşündüm ancak araç benzinde bunu yapıyor. Öncesinde ateşleme bobini arızası yaşamıştım, o süreçte hem bobin hem LPG enjektörleri değişmişti. Bundan kaynaklı bir şey olabilir mi?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Daha önce yapmıyordu, LPG'den mi diye düşündüm ancak araç benzinde bunu yapıyor. Öncesinde ateşleme bobini arızası yaşamıştım, o süreçte hem bobin hem LPG enjektörleri değişmişti. Bundan kaynaklı bir şey olabilir mi?
Lpg enjektor lerine 2 ohmluk olmalı yoksa çekiş fark eder bobin değişirken bujide değişmeli egzoz patlatma yapıyor mu yokuşta filan