Atiker lpg seti

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Selamün aleyküm arkadaşlar aracimin tesisati komple yenilenecekte atiker lpg seti internetten alabilecegim bir yer varmi burda setin fiyati pahali biraz internetten arastirdim baya ama bulamadim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Lpgyedekparca var oraya bakın isterseniz

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Oraya baktım ama set olarak yoktu yada ben bulamadim. Burda bana 1800 fiyat verdiler atiker icin ama hangi seri oldugunu soylemedi. Atiker grand dusunuyorum da internetten alabilecegim yer yok mu

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Oraya baktım ama set olarak yoktu yada ben bulamadim. Burda bana 1800 fiyat verdiler atiker icin ama hangi seri oldugunu soylemedi. Atiker grand dusunuyorum da internetten alabilecegim yer yok mu
Siz orayı direk arayın yardımcı oluyorlar varsa bence gerekeni yaparlar ben ilk defa alış veriş yaptim siparişimde bir yanlışlık varmış aradilar dediğim gibi yollarlarsa sorun çıkabilirmiş direk kendileri yardımcı olup yolladılar

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Siz orayı direk arayın yardımcı oluyorlar varsa bence gerekeni yaparlar ben ilk defa alış veriş yaptim siparişimde bir yanlışlık varmış aradilar dediğim gibi yollarlarsa sorun çıkabilirmiş direk kendileri yardımcı olup yolladılar
Teşekkürler yarin ararim. Zaten elden geçirecektim bugun net karar verdim benden once ki sahibi lpg ye neresi arizalanmissa farkli birsey yapmis. Tank atiker. Şamandıra aldesa. Enjektör m.ö atiker enjektörü. Ecu su universal diye birşey ilk defa duymuştum. Zaten motorun için de heryer kablo. Ben sürekli model yukseltme peşindeyim ama bu piyasada aracımı satarsam aynısını zaten alamam. Bu yüzden olmezsem biniciyim bi kaç sene boyunca tertemiz elden gecirecem.
Varsa sizinde önerileriniz paylaşın benimle ☺️

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler yarin ararim. Zaten elden geçirecektim bugun net karar verdim benden once ki sahibi lpg ye neresi arizalanmissa farkli birsey yapmis. Tank atiker. Şamandıra aldesa. Enjektör m.ö atiker enjektörü. Ecu su universal diye birşey ilk defa duymuştum. Zaten motorun için de heryer kablo. Ben sürekli model yukseltme peşindeyim ama bu piyasada aracımı satarsam aynısını zaten alamam. Bu yüzden olmezsem biniciyim bi kaç sene boyunca tertemiz elden gecirecem.
Varsa sizinde önerileriniz paylaşın benimle ☺️
Öncelik lpg enjektör boruları kısa ve edit olsun enjektörlerin 2 ohm olsun kırmızı olanlar değil elden geliyorsa hepsini atiker olarak topla kablolama hepsini yalıtımla atiker gaza geçiş ısın minimum 40 olsun 4000 devirden sonra benzine geçsin regülatör boruların su boruların çok kısa tut hem kalorifer ısın artar hemde ve gaz işin motor sıcak iken 70 75 derecelerde olmalı

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Öncelik lpg enjektör boruları kısa ve edit olsun enjektörlerin 2 ohm olsun kırmızı olanlar değil elden geliyorsa hepsini atiker olarak topla kablolama hepsini yalıtımla atiker gaza geçiş ısın minimum 40 olsun 4000 devirden sonra benzine geçsin regülatör boruların su boruların çok kısa tut hem kalorifer ısın artar hemde ve gaz işin motor sıcak iken 70 75 derecelerde
Teşekkür ederim bu bilgiler benim icin önemli. Sadece son cümleni anladim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et