avcılar mustafa burcu parkı

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dun olucagından hbrım yoktu acıkcası cunku forumu takıp etmedım ve kesın bırseyde dememdım zaten kafamın estıgı yere gıttım kafa dınlemeye sakın bır yrlere ama izmit cıkarmasında bende varım yanı bır ıs cıkmazsa kesın :D

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelemedigim için gerçekten üzgünüm ama zaten benimki de kesin değildi... aslinda bizim yakinda bir bebeğimiz olacak inşallah... ve bu yüzden evden cikma şansim hemen hemen yok gibi... çok istemistim gelmeyi fakat olmuyor işte... hatta geçen sene, her cuma akşami 9-10 arasi arkadaslarla basketbol oynardik salonda... bu sene o da yok tabii ki... bir baba adayi olarak bu durumu en çok evliler ve çocuk sahibi olanlar anlar herhalde... ama yinede inşallah bir kere bile olsa buluşmalara gelmek istiyorum... zaten buradan yeterince konuşabiliyoruz, önemli olan tanışmak... anlayışınız için şimdiden teşekkürler...

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okan abı sorun deyıl bır baba adayı olarak sımdıden sneı kutluyourmm ama guzel bır organızyasyon yaparız sen merak etme opelım aılesı olarak :D

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler iyi dileklerin için melii, güzel bir organizasyon yapalim gercekten bende isterim...

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi üzmeyin kendinizi bu kadar yaa =) Bizim Kafamız Eser Melii abiyle Buluşuruz :D Herzaman GOO :D:D