Ayak Aydınlatma Elektronik Yardım

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba. 2005 astra g sedan aracıma ayak bölmelerine şerit led değilde 4 tane ledi kare haline getirip normal bi ampulmüş gibi bağlamak istiyorum.Fakat tavan lambasından paralel almam gerek.Genelde okuduğum yazılarda direkten paralel alın diyordu fakat direğin plastiğini söküp baktığımda emniyet kemeri mekanizmasından başka hiçbişey göremedim.(parçaların yarısınıda kırdım :) ) Tavan lambasından kendimiz mi kablo çekmemiz gerekiyor ayak bölmelerine kadar?

Aracımda daha önce kendim yaptığım 25 ledden oluşan tavan lambası ve amerikan park tarzı far kenarlarında toplam 12 led bulunuyor.Bu kadar çok paralel almak araca elektroniğine zarar verir mi? Dışarıdaki ledlerle iç lambanın sigortaları farklı fakat 25 tavan ledi ve 16 da ayak aydınlatma için led fazla gelir mi? Yardım etmek isteyen herkese teşekkür ederim...

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g lerin elektronik sistemleri çok sorunludur haberin ola evet güzel olur evet yakışır ama çokda oynama bence

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayak ledlerinin sadece kapı acıldığında mı yanmasını istiyorsunuz? Sürekli yanmasını mı?