Bakim

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha bugün bakımı yaptım kendim yağ yağ filtresi hava filtresi mazot filtresi polen filtresi aksesuar kayışı değiştirdim
yağ mobil 1 esp 0w40 100 tl
yağ filtresi 10 tl
mazot filtresi 80 tl
v kayışı 30 tl
polen filtresi 43 tl toplam 263 tlye mal oldu kendim yaptığımdan işilik vemedim:)yağ filtresi hariç orjinal ekipman kulandım bir tek hava filtresi k&n ve yağı değiştirmeden würth motor içi temizleyici koydum buna iki kızdırma bujisi eklesen 25x2= 50 tl etti 313 tl triger setinin fiyatını bilmiyorum triger ve işçiliğe 1000 tl vermişsiniz demek ki

kızdırma bujisi bosch mu taktın?
geçenlerde arıza ışığı yaktı servise gittim 60 tl ye tek buji değiştim kızdırma bujisi GM

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
kızdırma bujisi bosch mu taktın?
geçenlerde arıza ışığı yaktı servise gittim 60 tl ye tek buji değiştim kızdırma bujisi GM

yok kızdırmaları ben değiştirmedim arkadaşa örnek olsun diye yazdım:) boschlar 25 berular da 14 tl olması lazım ve bildiğim kadarıyla gmde beruya ürettiriyor bu arada bujilerin 4ünü birden değiştirin derler umarım sorun olmaz:)

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kızdırmaları ben değiştirmedim arkadaşa örnek olsun diye yazdım:) boschlar 25 berular da 14 tl olması lazım ve bildiğim kadarıyla gmde beruya ürettiriyor

:D pahalı olduğunu biliyordum ama herşeye servise gidiyoruz. Ufak tefek şeylerden de para almıyorlar. Ayrıca bilgisayara da bağladılar arızayı tespit ettiler. :D ondan sonra adamlara da ben boş takacam demek de uygun kaçmazdı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
:D pahalı olduğunu biliyordum ama herşeye servise gidiyoruz. Ufak tefek şeylerden de para almıyorlar. Ayrıca bilgisayara da bağladılar arızayı tespit ettiler. :D ondan sonra adamlara da ben boş takacam demek de uygun kaçmazdı

ben artık servisi bıraktım kendim yapıyorum internetten parça siparişi veriyorum acayip ucuza geliyor:)

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslinda en iyiside o sekilde. Ama iste birazda anlamak gerkli bazi seylerden :). Siparisi ver kki dkkda tak. Tamam :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aslinda en iyiside o sekilde. Ama iste birazda anlamak gerkli bazi seylerden :). Siparisi ver kki dkkda tak. Tamam :)

triger için bişey diyemem fakat rutin bakımlar balatalar v kayışı gbi ufak tefek şeyleri yapmakta fayda var ustadan daha özenli olacağın kesin:)hemde acayip kar ediyorsun servis yağ değişimine 702 tl istemişti ben değiştirdim 263 tlye birde v kayışıda var içinde yanlız bunda değiştirmesi biraz uğraştırıcı önceden izlemeniz gerekir:)

Son düzenleme:

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger için bişey diyemem fakat rutin bakımlar balatalar v kayışı gbi ufak tefek şeyleri yapmakta fayda var ustadan daha özenli olacağın kesin:)hemde acayip kar ediyorsun servis yağ değişimine 702 tl istemişti ben değiştirdim 263 tlye birde v kayışıda var içinde yanlız bunda değiştirmesi biraz uğraştırıcı önceden izlemeniz gerekir:)

Aslinda bir kac gozlem yapildiktan sonra hersey yapilabilir. ve asiri derecede kar edilecegi kesin. Insanin kendisinin yaptigi birsey kadar mutluluk verici baska bisey olamaz :)

Bu arada birde sorum olucak. Belki cvp alabilirim. Araci acip kapatlen pencerelerin acilip kapanmasinda sol arka devreye girmiyo. Bunun nedeni ne olabilir acaba. Fikri olan??