Balık Sırtı ?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Balık Sırtı ?

bugraa link' Alıntı:
sayın hllb, radyoda sıkıntı yok demişsiniz peki anten aracın anten yerine tam olarak oturuyormu daha önce citroen c5 anteni takan arkadaşlr olmuştu oda uyumludu radyoda çalışıyodu fakt anten yuvasına tam oturmuyodu bunda öle bi sıkıntı varmı daha detaylı bi foto koyma şansınız varmı acaba?
yeni bir resim koymaya çalışırım, şöyle söyliyeyim antenin altı ile araç üzerindeki parça arasında 1mm kadar açıklık kalıyor. biz oraya lastik conta koyduk, benim conta güneşte çürüdü ve düştü, arkadaşın koyduğu contaya bir şey olmadı. ben yeni bir conta koymadım çünkü gerek görmedim. aradaki açıklık çok az, resmini çekip koyarım yakında.

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=bugraa link=topic=1808.msg38488#msg38488 date=1309346037]
sayın hllb, radyoda sıkıntı yok demişsiniz peki anten aracın anten yerine tam olarak oturuyormu daha önce citroen c5 anteni takan arkadaşlr olmuştu oda uyumludu radyoda çalışıyodu fakt anten yuvasına tam oturmuyodu bunda öle bi sıkıntı varmı daha detaylı bi foto koyma şansınız varmı acaba?
yeni bir resim koymaya çalışırım, şöyle söyliyeyim antenin altı ile araç üzerindeki parça arasında 1mm kadar açıklık kalıyor. biz oraya lastik conta koyduk, benim conta güneşte çürüdü ve düştü, arkadaşın koyduğu contaya bir şey olmadı. ben yeni bir conta koymadım çünkü gerek görmedim. aradaki açıklık çok az, resmini çekip koyarım yakında.
[/quote] teşekkürler resmi bekliyoruz en yakın zamanda aslnda bende balk sıkrtı anten taktırmayı düşünüyorm ama bu tavan sarkması konusu beni endişelendirdiği için bu tarz daha kısa bi anten de olabilir o yüzden daha belirgin resimler rica ettm sizden

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1808.msg38497#msg38497 date=1309348860]
[quote author=bugraa link=topic=1808.msg38488#msg38488 date=1309346037]
[/quote] teşekkürler resmi bekliyoruz en yakın zamanda aslnda bende balk sıkrtı anten taktırmayı düşünüyorm ama bu tavan sarkması konusu beni endişelendirdiği için bu tarz daha kısa bi anten de olabilir o yüzden daha belirgin resimler rica ettm sizden
[/quote]
arabam cuma gününe kadar serviste olacak hafta sonu resim koymaya çalışırım.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

halıl abı arabayı yazılımı ne yaptın sorunu cozebıldılermı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
halıl abı arabayı yazılımı ne yaptın sorunu cozebıldılermı
eski sorun çözüldü fakat saygıdeğer(!) opisin yaptığı arıza giderilemedi. son durum; abs beyni çökmüş, beyni değiştirecekler. neyse ki opel türkiyede varmış. yarın sipariş ederlerse cuma günü gelecek takacaklar. sipariş için bir yerden onay gerekiyormuş onu bekliyorlar. umarım onay aşaması uzamaz. bundan sonra opakdan başka bir yere götürmem arabamı.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

abi geçmiş olsun nedir senin bu arabaya değen nazar ya,sen eniyisi deve filan kes baksana koyun koç yetmemiş anlaşılan :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
abi geçmiş olsun nedir senin bu arabaya değen nazar ya,sen eniyisi deve filan kes baksana koyun koç yetmemiş anlaşılan :)
walla ben de anlamadım nazar mıdır şansızlık mıdır, serviste alay konusu oldu zaten bu deve meselesi :) zorla kestirecekler bana deveyi :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=ulas79 link=topic=1808.msg38511#msg38511 date=1309352405]
walla ben de anlamadım nazar mıdır şansızlık mıdır, serviste alay konusu oldu zaten bu deve meselesi :) zorla kestirecekler bana deveyi :D
[/quote]

:D :D

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

abi gecmıs olsun beynı nasıl cokertmıs bu beyınsızler abı adam servıste calısıyor ısten anlamıyor nasıl ıstır anlamadım gıttı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
abi gecmıs olsun beynı nasıl cokertmıs bu beyınsızler abı adam servıste calısıyor ısten anlamıyor nasıl ıstır anlamadım gıttı
ahhh ahhh ne diyeyim bilmem ki. ya beyini çökertirler yada işlem tamam hata yok cihaz bağlantısı falan derler :) tekrar bakınca arıza hala yerindedir :p güleriz ağlanacak halimize
.
.
.adminlere: konu dağıldı pardon.. 1. sayfanın sonundan itibaren 'sinyal güncellemesi' başlığına taşır mısınız lütfen