Balık Sırtı ?

ouzygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Balık Sırtı ?

benim balık sırtı siyah ama beyaza kaplatmayı dusunuyrm nede olsa kaplama daha bi tatlı durucagını dusunuyrm

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
eski sorun çözüldü fakat saygıdeğer(!) opisin yaptığı arıza giderilemedi. son durum; abs beyni çökmüş, beyni değiştirecekler. neyse ki opel türkiyede varmış. yarın sipariş ederlerse cuma günü gelecek takacaklar. sipariş için bir yerden onay gerekiyormuş onu bekliyorlar. umarım onay aşaması uzamaz. bundan sonra opakdan başka bir yere götürmem arabamı.
Opis'in elinin değdiği arabadan hayır gelmiyor zaten. Ben de 2 kez götürdüm ikisinde de hiçbir konu çözülmedi. Reis'in de Opis'ten farkı yok, eski aracımla bi roman yazılabilecek miktarda macera yaşatmışlardı. Opel Türkiye, Ankara'daki bu servis sorununun farkında değil mi acaba? İyi araç üretmek yetmiyor, servislerin yerlerde sürünüyorsa markan bir hiç. Artık son olarak Opak'a gitmeyi düşünüyorum, maalesef onun da yeri çok ters.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hokamola link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1808.msg38509#msg38509 date=1309352136]
eski sorun çözüldü fakat saygıdeğer(!) opisin yaptığı arıza giderilemedi. son durum; abs beyni çökmüş, beyni değiştirecekler. neyse ki opel türkiyede varmış. yarın sipariş ederlerse cuma günü gelecek takacaklar. sipariş için bir yerden onay gerekiyormuş onu bekliyorlar. umarım onay aşaması uzamaz. bundan sonra opakdan başka bir yere götürmem arabamı.
Opis'in elinin değdiği arabadan hayır gelmiyor zaten. Ben de 2 kez götürdüm ikisinde de hiçbir konu çözülmedi. Reis'in de Opis'ten farkı yok, eski aracımla bi roman yazılabilecek miktarda macera yaşatmışlardı. Opel Türkiye, Ankara'daki bu servis sorununun farkında değil mi acaba? İyi araç üretmek yetmiyor, servislerin yerlerde sürünüyorsa markan bir hiç. Artık son olarak Opak'a gitmeyi düşünüyorum, maalesef onun da yeri çok ters.
[/quote]
ben ve 2-3 arkadaş opaka gidiyoruz. maksat reklam yapmak değil ama gerçekten adamlar işini yapıyor ve takdiri hak ediyor. biz de memnuniyetimizi dile getiriyoruz. bence bir deneyin hatta gittiğinizde forum üyesi olduğunuzu belirtin.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
bu arada ben de servis erdemiri kullanıyorum, hemen sizin arka cama da sticker yapıştırdılar mı?= 011zaa 011zaa 011zaa....

Yav sormayın, ben aracı alırken cam filmi yaptırdım erdemirde, adamlar erdemir stickerının üstüne yapmışlar cam filmini.. Allah'tan arka camda fln kabarma durumu var da tekrar yapılacak, o arada söktürücem ben de.. Bu arada kabaran cam filmim için de "Allah'tan kabardı" demem de baya bi hoş oldu  011zaa

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugun opel gerçeğe gittim plaka aydınlatmasını sarı ışıktan beyaz ışığa çevirmek için ama ellerinde ampul olmadığı için ve şuan ellernde bulunan ampulnde sorun çıkarttığını söylediler ve 2 gün sonra ampul gelicek o zmn yaparz daha ii olr dediler bnde tmm dedm gitmişkende balık sırtı anteni sordm ilk önce yapmıyorz dediler ama snra bnm ısrarım ve odağın yaptğnı söylemem üzerine daha önce birkez yaptıklarını söylediler ilgili arkadşı çağrdılar oda yaparz dedi nasıl olduğunu sorduğmda tavan döşemesi sökülmeden yapılmasının mümkün olmadğnı söyledi ve bn tavanda sarkma katlanma izi gibi kuşkularım olduğunu sordum ama hiçbir sıkıntı olmadığnı tavann zaten geçmeli olduğunu yapışık olmadığnı sökerkenden bütün geçmelerini çıkardıklarnı ön kelebek camından arka kelebek camına kadar geçmelerden çıkarıp yaptıklarnı böylece katlanma olupta iz yapmasnı önlediklerini snra tekrar yerine taktılarını ve geçmeler oturduktan snra aynı eskisi gibi olduğunu herhangi bi sarkma olmadığnı söylediler ve işlemin 2 saat sürdğnü bunnda sebebinin tavan döşemesinn sökülp takılması nazik ve yavaşça yapıldğı için dikkat istediği için bu kadar sürdüğünü söylediler sonra aksesuar bölümüne geçtik fiyat almak için orjinal cd 500 le gelen balık sırtı antenn iç mekanzması farklıymış eğer komple takım istersem 150 sadece dış kafasnı istersem iç mekanizması üstündeki kalsın dersem oda 80 tl ama o zman çekim gücü radyonun çok ii olmuyomuş kapalı otoparklarda faln açık alanda sıkıntı olmaz dedi 2 saat süren işlem için normalde işçilik saat başı 85 tl dediler ama normalde 1 saatte biterde döşemeyi takması biraz uzun sürer o yzdn 2 saatlik ücret yerine 100 tl de işçilik alırız dediler bnde düşünm karar werince dönerim dedim çıktım

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar opel gerçek tavan döşemesini sökmeden balık sırtı uygulaması yapabilceklerini söylediler artık bugün sipariş ettik anteni fabrikaya cumartesi ellerinde olucak ve takacaklar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne kadara yapacaklarmıs

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

parça 78 tl takmaya çok bşy almayz dedi baya konuştuk ordaki arkadaşla sanırım olsnda en fazla takmasyla 100 tl olsn

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tavanın komple sökülmesine gerek yok Odak ta arka bagaja doğru ufak el girecek kadar kısmı açılıyor ve öyle işlem yapılıyor gittiğiniz yerde bunu hatırlatın derim