Basınçlı Yıkama Makineleri hakkında ?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Basınçlı Yıkama Makineleri hakkında ?

2 yıldır 110 luk B&D kullanıyorum. Yazın iki üç günde bir en az 1 saat olarak çalıştırıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Benim fikrim mükemmel. Üstelik aşırı basınç olmadığı için aracı gönül rahatlığı ile yıkayabiliyorsunuz.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende bir ay önce B&D aldım 100 barlık olanından basınç olarak bana yeterli geldi zaten aracıma ondan daha tazyikli suyu zorda kalmadıkca vurdurmam zaten yanında yedek başlıkda veriyorlar işine yarayanı takıp kullanabilirsin deterjan kutusuda var dft012

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konu hortlatmış olacağız ama b&d kullanan arkadaşlar suyu musluktan mı veriyorsunuz. kovadan su çekme özelligi varmı, birde pompası plastik mi aluminyum mu? Ben de b&d veya bosch almayı düşünüyorum ama kovadan su çekip çekmediğini bilmediğim için araştırıyorum

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farukozkaplan link' Alıntı:
konu hortlatmış olacağız ama b&d kullanan arkadaşlar suyu musluktan mı veriyorsunuz. kovadan su çekme özelligi varmı, birde pompası plastik mi aluminyum mu? Ben de b&d veya bosch almayı düşünüyorum ama kovadan su çekip çekmediğini bilmediğim için araştırıyorum

http://www.n11.com/lavor-express-plus-130-bar-arac-yikama-makinasi-P21796182

Benim şu anda almayı düşündüğüm cihaz bu... Yorumları da fena değil zaten fazla basınç bizim araçlara zararlı... Kovadan da su çekebiliyor yanlış hatırlamıyorsam..

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

MuratS link' Alıntı:
http://www.n11.com/lavor-express-plus-130-bar-arac-yikama-makinasi-P21796182

Benim şu anda almayı düşündüğüm cihaz bu... Yorumları da fena değil zaten fazla basınç bizim araçlara zararlı... Kovadan da su çekebiliyor yanlış hatırlamıyorsam..
hic düşünme al kardeşim ben black dacker aldım 200 e bence fiyat ta güzel hepsi aynı şey bunların almamış olsaydım bir an düşünmez alırdım bunu hem lavorda kötü marka degil

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lavorun su çekme özelligi varsa fiyatına göre iyi ama pompası plastik mi aluminyum mu acaba. black and decker de kovadan su çekmeyi denedinizmi

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bu tür basınçlı yıkama makinelerine boşuna para verme taraftarı değilim. Sadece artık ne kadar mesafeniz varsa yeterli uzunlukta hortumu şebekeye bağlayıp ucuna ta stoplu bir tabanca takınca şebeke suyu son derece yeterli oluyor. Zaten fazla basınç olduğunda aracın boyasına ve özellikle plastik aksamına zarar veriyor. Ben aracımı 9 aydır böyle yıkıyorum son derece memnunum. Tabi yer ve şartlar uygun olmalı.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Ben bu tür basınçlı yıkama makinelerine boşuna para verme taraftarı değilim. Sadece artık ne kadar mesafeniz varsa yeterli uzunlukta hortumu şebekeye bağlayıp ucuna ta stoplu bir tabanca takınca şebeke suyu son derece yeterli oluyor. Zaten fazla basınç olduğunda aracın boyasına ve özellikle plastik aksamına zarar veriyor. Ben aracımı 9 aydır böyle yıkıyorum son derece memnunum. Tabi yer ve şartlar uygun olmalı.

Bu lavor da kovadan su çekme özelliği var fiyatı da çok uygun iç dış 20 TL olan memlekette yaşıyoruz.. B&D nin süpürgesini almıştım 109 dan 59 a düşmüştü çok da memnunum artık iç dış kendim yıkıyorum aracı ve parasını çıkarttı.. Sadece bu ürünü alsammı almasammı diye tereddütteyim.. Firmayı aradım kovadan su çekme varmış ayrıca 130 bar çok rahat alırsınız yanında bir aparat veriyoruz diyo. Tabiki gerçek 130bar değildir aynı 1000W yazan ama aslında 300W ses veren hoparlörler gibi :D

@MadMax50 Mustafa bana akıl ver alsammı almasam mı :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

MuratS link' Alıntı:
Bu lavor da kovadan su çekme özelliği var fiyatı da çok uygun iç dış 20 TL olan memlekette yaşıyoruz.. B&D nin süpürgesini almıştım 109 dan 59 a düşmüştü çok da memnunum artık iç dış kendim yıkıyorum aracı ve parasını çıkarttı.. Sadece bu ürünü alsammı almasammı diye tereddütteyim.. Firmayı aradım kovadan su çekme varmış ayrıca 130 bar çok rahat alırsınız yanında bir aparat veriyoruz diyo. Tabiki gerçek 130bar değildir aynı 1000W yazan ama aslında 300W ses veren hoparlörler gibi :D

@MadMax50 Mustafa bana akıl ver alsammı almasam mı :D

Murat makinayı kullanabilecek yerin varsa hiç düşünme kaliteli bir ürün al. Ben modelleri pek bilmiyorum ama Lavor en iyilerinden duyduğuma göre. Kendi şampuanını koyup aracını canını istediği gibi tertemiz yaparsın. Boyaya veya herhangi bir yere zarar vermez, yıkamacılardaki gibi güçlü aletler değil. Benim yerim olsaydı hiç düşünmezdim.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Murat makinayı kullanabilecek yerin varsa hiç düşünme kaliteli bir ürün al. Ben modelleri pek bilmiyorum ama Lavor en iyilerinden duyduğuma göre. Kendi şampuanını koyup aracını canını istediği gibi tertemiz yaparsın. Boyaya veya herhangi bir yere zarar vermez, yıkamacılardaki gibi güçlü aletler değil. Benim yerim olsaydı hiç düşünmezdim.

Yer yok tabiki bizim mücahit gibi bahçeli evimiz yok :D

Ama çayyolunda dükkanın orda boşluk var sanırım işimi görür orası.. Kovadan su çekerken basınç düşüyormuş duyduğum kadarıyla  ama test etme imkanım yokki aldıktan sonra iade de ettirmezler :)