BASINÇLI YIKAMA MAKİNESİ (BİM)

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: BASINÇLI YIKAMA MAKİNESİ (BİM)

MuratS link' Alıntı:
Bende uzun zamandır mustafanın dediği lavor u düşünüyorum.. izmirde yetkili bayisi var en azından telefonları var aradım bilgi aldım... Almayı düşünüyorum..
Bencede alınır almakta lazım.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Yeriniz varsa hiç düşünmeyin bence. Bu makina günde 1 araç ve maksimum 15-20 dakika çalışmak üzere tasarlanmış amatör bir alet.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Yeriniz varsa hiç düşünmeyin bence. Bu makina günde 1 araç ve maksimum 15-20 dakika çalışmak üzere tasarlanmış amatör bir alet.

işte burda sıkıntı... ben 1 saat araç yıkamayı severim oynarım suyla :)

Kovadan su çekebiliyor o yüzden su israfını da engelliyor 2 kovada arabayı bitiririm :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

MuratS link' Alıntı:
işte burda sıkıntı... ben 1 saat araç yıkamayı severim oynarım suyla :)

Kovadan su çekebiliyor o yüzden su israfını da engelliyor 2 kovada arabayı bitiririm :D
Murat 1 saat suyla uğraşacaksan kovayla olmaz zaten. 1 kova suyu zaten 3-5 dakikada çekersin.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Murat 1 saat suyla uğraşacaksan kovayla olmaz zaten. 1 kova suyu zaten 3-5 dakikada çekersin.

Bugün eve gidince aracı iç dış yıkayacağım. Dışını yıkarken önce dışından 1 kademe su tutarım. Sonra yeni aldığım sünger ile cilalı şampuanımı birleştirerek bir güzel köpürtürüm (mis)... sonra yıkayıp, kuruladıktan sonra hızlı sprey cilam ile 1 tur geçerim. Tamamını bitirdikten sonra karşısında bir güzel sigara içerim. Sigara içerken o anda uçuşarak beni delirtmek üzere arabamın üzerine konmaya çalışan tozları seyreder sinirlenir sonra odama çıkar uyurum. MİS! :D :D

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

Şimdi düşün ki 1 kova suyla önce ıslattım... Sonra makinayı kapattım köpükle süngerle daldım :D 15dk sonra tekrar duruladım falan... Makinanın ömründen mi gider yoksa hiç mi çalışmaz acaba.. Otostop varmış bunlarda bir süre sonra kendini kapatıyormuş... Birde neden 2 araç yıkayamıyoruz arkadaş çok mu ısınıyo ki :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

MuratS link' Alıntı:
Şimdi düşün ki 1 kova suyla önce ıslattım... Sonra makinayı kapattım köpükle süngerle daldım :D 15dk sonra tekrar duruladım falan... Makinanın ömründen mi gider yoksa hiç mi çalışmaz acaba.. Otostop varmış bunlarda bir süre sonra kendini kapatıyormuş... Birde neden 2 araç yıkayamıyoruz arkadaş çok mu ısınıyo ki :D
Toplamda 15-20 dakika. Bekleyerek çalışmasında sıkıntı yok. Otomatlarda yıkama için 3dakika veriliyor sen 5 kez basınçlı su kullanacaksın.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Toplamda 15-20 dakika. Bekleyerek çalışmasında sıkıntı yok. Otomatlarda yıkama için 3dakika veriliyor sen 5 kez basınçlı su kullanacaksın.

Bizde malum 3 araç var birini yıkamışken diğerini yıkamamak olmaz azarı işitiriz babadan :D

Peki 3 ünü çıkartamazmıyım aradan aynı günde acaba..1 saat çalışsa ne gibi sıkıntı olur ki?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

MuratS link' Alıntı:
Bizde malum 3 araç var birini yıkamışken diğerini yıkamamak olmaz azarı işitiriz babadan :D

Peki 3 ünü çıkartamazmıyım aradan aynı günde acaba..1 saat çalışsa ne gibi sıkıntı olur ki?
1 saat çalıştırırsan ilk 15 dakika sonrası basınç iyice düşer. Birkaç hafta sonra pistonlar sıcaklıktan dolayı bozulacak ve çeşme suyu basıncı alacaksınız. 3 araç varsa bütçeyi açıp 500 lira üzeri makinalara bakmak lazım.