Baskı Balata Biten ve Değiştirenler Listesi

Baskı Balata Biten ve Değiştirenler Listesi

• Değiştirdikten sonra herhangi bir sıkıntı yaşamadım

Oy: 5 19.2%
  • Baskı balata değişmesine rağmen sorun devam ediyor

Oy: 3 11.5%
  • Henüz test aşamasındayım

Oy: 18 69.2%

• Kullanılan toplam oy
    26

kizilosman21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Baskı Balata Biten ve Değiştirenler Listesi

o zaman yılın ve şimdiye kadar ki en büyük enayi ben oluyorum.aracım 2011 1.3 ve daha 9800 km deyken baskı balata komple pert oldu ve beni yolda bıraktı.trabzon servis artislik yaptı ve 4-5 usta birden kullanıcı hatası deyip benden aslanlar gibi 1250 tl aldılar.hatta o dönem araçtaki usb de bozulmuştu da şöyle bir dialog gelişmişti aramızda:
-ben dışarıda yarı fiyatına yaptırmayı düşünüyorum.
* ozaman garanti kapsamından çıkar usb yi kendiniz yaptırırsınız.
- usb ne kaadar ?
* 350 euro...
- balatayı yapalım o zaman usb yi de
* :))
kendimi bu saflığımdan dolayı tebrik ediyorum.işin garibi şuan aynı sıkıntıyı yine yaşıyorum.sürüş tecrübeme güveniyorum yıllarca öğretmen servisi çektim ama aracım 33 binde ve yine aynı sorunlar oluşu.ne yapmalıyım.(önce servisi arayıp küfür edip mahkemeye veriyorum diye tehdit edeceğim)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Baskı Balata Biten ve Değiştirenler Listesi

kizilosman21 link' Alıntı:
o zaman yılın ve şimdiye kadar ki en büyük enayi ben oluyorum.aracım 2011 1.3 ve daha 9800 km deyken baskı balata komple pert oldu ve beni yolda bıraktı.trabzon servis artislik yaptı ve 4-5 usta birden kullanıcı hatası deyip benden aslanlar gibi 1250 tl aldılar.hatta o dönem araçtaki usb de bozulmuştu da şöyle bir dialog gelişmişti aramızda:
-ben dışarıda yarı fiyatına yaptırmayı düşünüyorum.
* ozaman garanti kapsamından çıkar usb yi kendiniz yaptırırsınız.
- usb ne kaadar ?
* 350 euro...
- balatayı yapalım o zaman usb yi de
* :))
kendimi bu saflığımdan dolayı tebrik ediyorum.işin garibi şuan aynı sıkıntıyı yine yaşıyorum.sürüş tecrübeme güveniyorum yıllarca öğretmen servisi çektim ama aracım 33 binde ve yine aynı sorunlar oluşu.ne yapmalıyım.(önce servisi arayıp küfür edip mahkemeye veriyorum diye tehdit edeceğim)
9.800 KM'de bitmesi normal şartlarda mümkün değil gibi hocam. En acemi bayan sürücü dahi bence bitirmez o KM'de. Araçta bir sıkıntı varmış ve malesef parasını sizden almışlar. Keşke o zaman tüketici hakem heyetine başvursaydınız.