Benzinde gaz yemiyor!!!

fatisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehaba.aynı sorun beni deli ediyordu.Dün akşam iş dönüşü benzin aldım.hep çeyrek depoyla gezerdim,bunun üzerine 100 yt lik daha benzin aldım.eve dönerken yine yaptı aynı sorunu.o şekilde eve gittim.Arabayı benzinde stop ettim.sabah yine benzinde gittim işe, yine benzinde stop ettim.bu akşam yine benzin kullandım eve kadar ,sorun ortadan kalkmıştı. o hevesle bir saat dolaştım sorun yine yok.gaz hiç kullanmadım.eve geldim tekrar denedim.gaz kesme problemi ortadan kalkmış görünüyor şimdilik.şimdi bu yarım depodan fazla benzinle gezmemden mi yoksa benzinde stop edip bıraktığımdan mı?kafamı kurcalıyor.neyse çok takmayayım bu gece rahat bir uyku çekeyim.
smile.png

Balyalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar mrb 2 ay önce arac benzinde gaz yememe 4000 deviri gecmemeye basladi benzin enjektör 1 ve 4 arza veriyor dediler degistirdik yine düzelmedi sonra motor beyni dediler motor beyni aldik taktik yine yine yapmaya badladi arac 4000 devri gecmeye basladi ama hafif rampada saga ve sola donuslerde gaza basinca gaz yememe yapiyor ve motor lambasi yanip yanip sönüyor