Beyaz Far

LaZpanyoL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kann hocanın söylediği marka ve modeller ile sizin aldığınızı inceleyeceğim. Ve sanırım %100 beyaz yok gibi hepsi beyaz sarı karışımı gibi doğru mudur? Karışık olsa dahi beyaz mı görünüyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim aldığım gün ışığı rengi olarak geçiyor. Ve ışığı en iyi veren diye biliyorum. Alma sebebim daha çok ışıklandırma güzelliği ve taktığımda hem beklediğimden beyaz geldi. Evet ürün bembeyaz değil fakat bilmeyen birinin ayırt etmesi mümkün değil dışardan. Görenler matrix far var demek bundada diyorlar :)Hem de aydınlatmasını çok başarılı buldum şahsen orjinal ampule göre. Yarın müsait olursam resim atarım inşallah sizde fikir sahibi olmuş olursunuz

• Beğen
Tepkiler: taipan08

taipan08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aldığım gün ışığı rengi olarak geçiyor. Ve ışığı en iyi veren diye biliyorum. Alma sebebim daha çok ışıklandırma güzelliği ve taktığımda hem beklediğimden beyaz geldi. Evet ürün bembeyaz değil fakat bilmeyen birinin ayırt etmesi mümkün değil dışardan. Görenler matrix far var demek bundada diyorlar :)Hem de aydınlatmasını çok başarılı buldum şahsen orjinal ampule göre. Yarın müsait olursam resim atarım inşallah sizde fikir sahibi olmuş olursunuz

Hocam çok mutlu olurum gerçekten hayra geçersiniz [emoji16][emoji16]

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
led olmadığı için 100 de 100 beyaz olmaz daha çok gün ışı beyaz tonu olur dediklerim en beyaz modellerdir mesele daha iyi aydınlatması bu ampullerin ledlerden daha iyi acıları oluyor led çok fazla kırılıyor bunlarda o olmaz internet üzerinden videolarınada bakabilirsiniz led yerine mutlak bunları öneririm

• Beğen
Tepkiler: taipan08

taipan08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
led olmadığı için 100 de 100 beyaz olmaz daha çok gün ışı beyaz tonu olur dediklerim en beyaz modellerdir mesele daha iyi aydınlatması bu ampullerin ledlerden daha iyi acıları oluyor led çok fazla kırılıyor bunlarda o olmaz internet üzerinden videolarınada bakabilirsiniz led yerine mutlak bunları öneririm

Şuan video izliyorum gerçekten fark var. Keşke kullanım ömürleri daha uzun olsa

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Şuan video izliyorum gerçekten fark var. Keşke kullanım ömürleri daha uzun olsa

ledler kısa ömürlü ve gerçekten bana göre sadece gösterişi var aydınlatmada normal ampul daha iyi göz yormuyor yada bu philips yada osram olmalı

taipan08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ledler kısa ömürlü ve gerçekten bana göre sadece gösterişi var aydınlatmada normal ampul daha iyi göz yormuyor yada bu philips yada osram olmalı

Philipsi daha çok önermişler. Bende hem görüntü olsun hemde daha iyi aydınlatmasını istiyorum. Şimşek led de istiyordum ama ömrü arızası arıza ışığı vs derken vazgeçtim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Philipsi daha çok önermişler. Bende hem görüntü olsun hemde daha iyi aydınlatmasını istiyorum. Şimşek led de istiyordum ama ömrü arızası arıza ışığı vs derken vazgeçtim

2 sinden birisi olmalı bencede

taipan08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sinden birisi olmalı bencede

Whitevision ve whitevision ultra var sabah onlarada bakacam ama kafamı karıştıran ömürleri nerdeyse xtreme ile yarı yarıya

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
bu ampul modellerinde sorun çıkmaz led gibi değiller patlamazlar öyle

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ultra güzel